Ovülasyon testiyle hamileliğini öğrenenler. Testlerimi yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG_4617.png
    IMG_4617.png
    454,7 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_4617.png
    IMG_4617.png
    454,7 KB · Görüntüleme: 110
Ovülasyon testlerinin akşam 21.00 dan sonra yapılmaması gerektiğini okumuştum bir yerde yanlış sonuç verme olasılığı yüksekmiş o saatten sonra yapılırsa. Yeni yumurtluyor olabilirsiniz bence değerlendirin

Canım benim de adete bir hafta kala falan olmuştu yumurtlama. Seninki de büyük ihtimalle yumurtlama mutlaka değerlendir bence
Hala böle devam ediyor t c den daha koyu :/ testler mı bozuk gebelık testi yaptım negatif ilk yumurtlamam 7 martta idi değerlendirdim öncesı ve sonrası 9 Mart tekrar yumurtladım degerlendırdım o günü bu testler ise 14-15-16 Mart testlerim acaba hamılelık mi olusuyır sonra dan mı çıkacak karnım ağrıyor küçük kramplarım var kaşık ağrısı yok

Eklentiler

• IMG_4640.jpeg
    IMG_4640.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 96
Ovülasyon testlerinin akşam 21.00 dan sonra yapılmaması gerektiğini okumuştum bir yerde yanlış sonuç verme olasılığı yüksekmiş o saatten sonra yapılırsa. Yeni yumurtluyor olabilirsiniz bence değerlendirin
Hala böle devam ediyor t c den daha koyu :/ testler mı bozuk gebelık testi yaptım negatif ilk yumurtlamam 7 martta idi değerlendirdim öncesı ve sonrası 9 Mart tekrar yumurtladım degerlendırdım o günü bu testler ise 14-15-16 Mart testlerim acaba hamılelık mi olusuyır sonra dan mı çıkacak karnım ağrıyor küçük kramplarım var kaşık ağrısı yok

Eklentiler

• IMG_4640.jpeg
    IMG_4640.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 89
Marhabalar hanımlar. Bat 14 mart gebelikten şüphelenip hcg testi yaptım 2 gün önce negatifti. Burda övü testiyle hamile kaldıklarını öğrenenleri görünce ben de yapayım dedim dün innovita marka ovü testimi yaptım iki çizgi de bayağı koyu çıktı ama bozuk olabileceğini düşünüp bugün iki farklı ovü testiyle yaptım ( biri innovita diğeri bir gebenin günlüğü) ve innovita düne göre daha koyu çıktı bir gebenin günlüğü ise yumurtlama döneminde göstermediği kadar koyulukta çıktı. Testlerimi ekliyorum yorumlarsanız çok sevinirim.🙏🏻
Aşkım benımmde aynı oldu

Eklentiler

• IMG_4640.jpeg
    IMG_4640.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 95
Canım naptın adet oldun mu yada yeni test falan yaptın mı merak ettim
Yok canım adet olmadım daha bugün 2 gün önce yaptığım testi buldum çöpün kenarına düşmüş baktım silik çizgi gibi bir şey var ama kuruma çizgisi de olabilir diye üzerine çok düşmedim şu an düşünmemeye çalışıyorum bir iki gün geçsin test yaparım heralde. Sen adet oldun mu?

Yok canım adet olmadım daha bugün 2 gün önce yaptığım testi buldum çöpün kenarına düşmüş baktım silik çizgi gibi bir şey var ama kuruma çizgisi de olabilir diye üzerine çok düşmedim şu an düşünmemeye çalışıyorum bir iki gün geçsin test yaparım heralde. Sen adet oldun mu?
10 dk dan sonrasını dikkate almayın diyolar ama inşallah öyle değildir seninki. Bende olmadım daha ama bugün test yaptım negatif YİNEEE. Mevsim geçişlerinde gecikir zaten benimki ilkbahar sonbahar da o yüzden olmadım daha yani ben

10 dk dan sonrasını dikkate almayın diyolar ama inşallah öyle değildir seninki. Bende olmadım daha ama bugün test yaptım negatif YİNEEE. Mevsim geçişlerinde gecikir zaten benimki ilkbahar sonbahar da o yüzden olmadım daha yani ben
İnşallah hayırlı haberler alırız. Umarım mevsim geçişinden değil de hamilelikten gecikmiştir adetimiz 🙏🏻 Haberdar et yine

Bak canım böyle
Canım benimde böyleydi bugün ve değerlendirdim çatlama yarın olursa onu da değerlendireceğim ve sonraki günü de silikleşmeye başladığı zaman zaten testi bırakacağım adetimi bekleyeceğim inşAllah hepimizin istediği olur inşAllh değerlendirmişsiniz

Canım benimde böyleydi bugün ve değerlendirdim çatlama yarın olursa onu da değerlendireceğim ve sonraki günü de silikleşmeye başladığı zaman zaten testi bırakacağım adetimi bekleyeceğim inşAllah hepimizin istediği olur inşAllh değerlendirmişsiniz
Değerlendirdik canım inşallah Allah'ım kucağımızı doldurur 5 gün sonra test yapcam çok heyecanlıyım 🥰🌹

X