Ovülasyon testiyle hamileliğini öğrenenler. Testlerimi yorumlar mısınız?

Anladım canım. Silik gördüysen hadi inşallah Allah'ın izniyle hamilesin 😊
İnşallah canım ama yine de kendimi kaptırmamaya çalışıyorum belki test yanlıştır falan diye zaten tam dilik gibi de değil gölge gibi belki de ben öyle görmek istediğim için görüyorum bakalım hayırlısı

İnşallah canım ama yine de kendimi kaptırmamaya çalışıyorum belki test yanlıştır falan diye zaten tam dilik gibi de değil gölge gibi belki de ben öyle görmek istediğim için görüyorum bakalım hayırlısı
Yarın sabah ilk idrarla yap daha net olur. Burayada at bizde bakalım. İyi düşün iyi olsun inşallah🤲😌

Arkadaşlar gerçekten merak ettim hiçbir belirti olmadan hamilelik geçiren oldu mu cevaplarsanız sevinirim

Ben adet oldum😢

Devam edin yumurtlama olunca ikisi de aynı koyulukta olcak
IMG_6536.jpeg

Böyle mi yoksa biraz daha mı koyu olacak bu da bugünün ki

Kızlar son iki teste bakar mısınız benim çatladiktan sonra tekrar koyulaşti neden acaba normal mi catlamadan hemen sonra koyulaşmasi

Eklentiler

• IMG_20240327_190913.jpg
    IMG_20240327_190913.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 97
Kızlar bana da yardımcı olur musunuz lütfen ne olduğunu anlayamıyorum , ben Aralık'ta düşük yaptım ve ondan sonra adet olmadım hiç bu gün 72. Günüm geçen ay Dr gittim ne gebelik ne herhangi bi problem vardı kendi kendine olana kadar dedi Dr , ve pazartesi test yaptım evde negatif ve bu gün ovulasyon testi aldım 7 tane olanlardan meraktan bi deniyeyim dedim 2 saat WC ve sıvı alımı olmadan yaptım iki çizgi de koyu çıktı şimdi ben yumurtlicakmıyım yoksa gebelik mi var çünkü bunlar erken çıkarıyor diye okumuştum, ekleye bilirsem resmini eklicem

Eklentiler

• 17116766062822122504838264855168.jpg
    17116766062822122504838264855168.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar bana da yardımcı olur musunuz lütfen ne olduğunu anlayamıyorum , ben Aralık'ta düşük yaptım ve ondan sonra adet olmadım hiç bu gün 72. Günüm geçen ay Dr gittim ne gebelik ne herhangi bi problem vardı kendi kendine olana kadar dedi Dr , ve pazartesi test yaptım evde negatif ve bu gün ovulasyon testi aldım 7 tane olanlardan meraktan bi deniyeyim dedim 2 saat WC ve sıvı alımı olmadan yaptım iki çizgi de koyu çıktı şimdi ben yumurtlicakmıyım yoksa gebelik mi var çünkü bunlar erken çıkarıyor diye okumuştum, ekleye bilirsem resmini eklicem
Yumurtluyor olabilirsin düşükten sonra rahim biraz dengesizleşebiliyor o yüzden gecikmişsindir. Değerlendirin bence bu günleri.

X