Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Erken gebelik testi değilde artımed marka normal gebelik testi alın. Algılaması çok iyiymiş.sonucu bizede yazın lütfen Hakkınızda hayırlısı olsun
Ama erken gebelik test herkez öneriyor bilmiyorum ya kafam çok karsik yada kan veririm hiç bilmiyorum arkadaşlar çok değişik konu

Sizin belirtiler neydi acaba?
Regle 10 gün kala sağ kasık ağrısı vardı. 3 4 gün kala da göğüs ağrısı başladı başka hiç bişeyim yoktu normal regl ağrısı gibiydi. Günden güne böyle koyulaşır en son 157 çıktı sonuç

Eklentiler

• IMG_20221105_162041.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 211
Kizlar tekrdan denedim test ovulasyon test bu şekilde çıktı aralarında 1 saat var

Eklentiler

• IMG_20221106_223933.jpg
    168,4 KB · Görüntüleme: 194
İnsallh çok istiyorum daha önce kimyasal gebelik geçirdim o yüzden biraz korkuyorum bu konuda baklim yarın olunca gorecez allh butum isteyen versin insallh
Eğer kullanmıyorsan, eczaneden 5 mg folik asit alabilirsin. 2 ay kadar kullandım doktor önerisi ile. Vücudu gebeliğe hazırlıyor. Tam 2 ay kullandım kutu bitti hamileliğimi öğrendim

Bennnn Adetime 3 gün vardı yapmaya başlamıştım ovulssyon testi hepte koyu çıkıyordu adet olacagım gün tekrar yaptım daha koyuydu sonra gebelik testi yaptım onda çıktı

Bennnn Adetime 3 gün vardı yapmaya başlamıştım ovulssyon testi hepte koyu çıkıyordu adet olacagım gün tekrar yaptım daha koyuydu sonra gebelik testi yaptım onda çıktı
Gözün aydın canım çok sevindim bende sağlık ocağına geldim ama gelmeden önce evde bir tane test buldum onu yaptım ama silik çıktı gölge şekilde simidi kan vermeye geldim hadi haylris artk

Gözün aydın canım çok sevindim bende sağlık ocağına geldim ama gelmeden önce evde bir tane test buldum onu yaptım ama silik çıktı gölge şekilde simidi kan vermeye geldim hadi haylris artk
Silik bile çıktıysa vardır İnşAllah Ay hayırlısı dualarım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…