Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Arkadaşlar merhaba adetime iki gün var. Ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı iki çizgide.yumurtlamada köyü çıktığı gibi. Ovulasyon testi ile hamileliğini öğrenen varmı çok heyecanlıyım yarın sabah gebelik testi yapacam 😄
Bende yeni aldım ovulasyon testi adetimin 8. Günü. 21 günde adet oluyorum. Ne zaman yapmalıyım testi yumurtlamayı öğrenmek için? İlk defa yapıcam yardımcı olur musunuz??

Merhaba, ben adetin 13.günü ovulasyon testimde pik gördüm. Sonradan siliklesmisti testi biraktim. Ve şuan oylesine bir bakayim dedim yine iki gundur pik cikiyorum. Adetin 21.gunundeyim şuanda da yasayan var mı yardimci olurmusunuz. Bu arada pkos var bende. Dün ovulasyondan sonra gebelik testide yaptim ama suan negatif.
Selamlar, benim arkadaşımın böyle çıkmıştı ve şu an 8 haftalık hamile inşallah sizden de hayırlı haberler alırız♥️

Hanımlar lh hormonu idrarda hep bulunuyormuş ya her zaman silikde olsa çıkar ama konu sahibinin ki kop koyu onun olabilir.Onun dışında silik olanlar boşuna test harcamis

Hanımlar merhaba benim adetime 9 gün var hala silik ovulasyon testim bat ne kaç gün kala koyulaşma oluyo mesela bilen varmı şu 3 tane olan son günlerde böyle oldu ama bugün gene açıldı çizgi yardimcı olurmusunuz

20221105_002352.jpg
20221102_231250.jpg
Hanımlar merhaba benim adetime 9 gün var hala silik ovulasyon testim bat ne kaç gün kala koyulaşma oluyo mesela bilen varmı şu 3 tane olan son günlerde böyle oldu ama bugün gene açıldı çizgi yardimcı olurmusunuz

Eklentiler

• 20221105_002352.jpg
    20221105_002352.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 67
  • 20221102_231250.jpg
    20221102_231250.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 130
Merhaba, ben adetin 13.günü ovulasyon testimde pik gördüm. Sonradan siliklesmisti testi biraktim. Ve şuan oylesine bir bakayim dedim yine iki gundur pik cikiyorum. Adetin 21.gunundeyim şuanda da yasayan var mı yardimci olurmusunuz. Bu arada pkos var bende. Dün ovulasyondan sonra gebelik testide yaptim ama suan negatif.
Pik neye diyorsunuz ?

T çizgisi C çizgisiyle aynı koyulukta olunca yumurtan olgunlaşmış demektir. Kırmızılık 2 günde sürebilir 1 günde. Piki gördüm diyip test yapmayı bırakma. Taki çatlamayı(silik çizgi) görene kadar testi yap. Kırmızı çizgiyi görmek en geç 36 saat içinde çatlama(yumurtanın tüplere salınımı) gerçekleşecek demektir.
Kırmızı çizgiyi ve sonraki gün silik çizgi gördüğün günleri değerlendir.
Silik çizgiyi gördüğünde yumurta artık tüpte ilerliyor demektir. Aynı saatlerde yapmaya özen göster.
Canım benim resimlere bakabilir misin anlıyor sun heralde 🤭

Merhaba arkadaşlar bende ovulasyon test aldım daha yeni Ekim de geld ayın 20.10 2022 siparsim geldi adettim çoktan bittimisti ve yumurtama günüm gecmisti sadece öylesine denemek istedim sonuçları paylaşıyorum ve adettim 3 gün gecikti 1 buçuk haftair kasık agrim bel ağrım ve çok akıntım var bilemiyorum adet olacakmis gibi hissediyorum en altındaki iki tane test sıvi alıp öyle denedim ilk 6sin dikkaet ettim sivi alınması

Eklentiler

• 16677564514121279279670657897028.jpg
    16677564514121279279670657897028.jpg
    191,8 KB · Görüntüleme: 254
Merhaba arkadaşlar bende ovulasyon test aldım daha yeni Ekim de geld ayın 20.10 2022 siparsim geldi adettim çoktan bittimisti ve yumurtama günüm gecmisti sadece öylesine denemek istedim sonuçları paylaşıyorum ve adettim 3 gün gecikti 1 buçuk haftair kasık agrim bel ağrım ve çok akıntım var bilemiyorum adet olacakmis gibi hissediyorum en altındaki iki tane test sıvi alıp öyle denedim ilk 6sin dikkaet ettim sivi alınması
Sonucu böyle olanlarda gebelik olabiliyor bir de gebelik testi yapın☺️

Vallah bilmiyorum yarın test almaya gideceğim birazcık grip oldum o yüzden ise gitmeyecegim insallh kesin bir sonuç alrim
Erken gebelik testi değilde artımed marka normal gebelik testi alın. Algılaması çok iyiymiş.sonucu bizede yazın lütfen ☺️ Hakkınızda hayırlısı olsun 🤲🏻

X