Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Baharam

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2021
49
22
29
Arkadaşlar merhaba adetime iki gün var. Ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı iki çizgide.yumurtlamada köyü çıktığı gibi. Ovulasyon testi ile hamileliğini öğrenen varmı çok heyecanlıyım yarın sabah gebelik testi yapacam

Eklentiler

• 16669566998671156326274612938494.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 593

Olabilir gebelik testi yapın
İnsallah vardır

Benim de ovü testim böyle.. reglime 10 gün var
Yumurtlamam 20 ekimdeydi değerlendirdik
Böyle silik çıktı

Eklentiler

• 3A695190-10D3-443E-A4E4-F7042D7D82D3.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 712
Adetime 1 hafta kala ovulasyon testi sayesinde hamileligimi öğrendim. Bence kesin bir şeyler var. Ben ardından hemen idrar testi yapmıştım. idrar denesenize

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim buaksam gebelik testi yaptım. Silik çizgiyi gördüm ama keseyi bebeği görmeden halen umitlenmeyeyim diyorum. Çünkü iki düşük yaşadım beş haftalık olunca düşük yaşanmıştı hepinizin duasına ihtiyacım var

İnsallah sağlıklı bir gebeliğiniz olur. Sağlıkla kucağınıza alırsınız

Kizlar selam, nasilsiniz? 20 ekim yumurtlama oldu, 3 kasim bat kasiklarimda agri var dun ve bugun ovulasyon testi ile bakayim dedim bugun yumurtlamanin 9.gunu sizce gebelik var midir? Yorumlrinizi bekliyorum :)

Yumurtladan kac gun sonra yeniden koyu cıktı ovu testin canim

Peritanolojiye gitmeni tavsiye ederim onlar daha iyi ilgileniyor iki dusugunuzun oldugunuda belirtin belki rahim atardamarlari dardir belki besin oksijen gitmiyordur belki baska birsey vardır onlar bu tür seylerle daha cok ilgileniyor işinizi şansa bırakmayın derim

Yumurtlamaya 4 günkala ovulasyon testi nasıl ilerlemek gerekiyor

Eklentiler

• A2E46DD2-C913-40AD-B130-5CB877786218.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 219
  • 2BFAC027-F6A7-4D48-9309-12739C7A67D4.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 200
12 ile 4 arası ve test öncesi 2 saat sıvı almadan devam edin testlere. Bende sizinle aynı günlerdeyim. dün böyle silik çıktı bugün daha belirgin oldu çizgi. Sabırla devam etmeliyiz
Yumurtlamaya 4 günkala ovulasyon testi nasıl ilerlemek gerekiyor

12 ile 4 arası ve test öncesi 2 saat sıvı almadan devam edin testlere. Bende sizinle aynı günlerdeyim. dün böyle silik çıktı bugün daha belirgin oldu çizgi. Sabırla devam etmeliyiz
Peki bu dönemde ilişkiler nasıl oluyor yani yumurtlama gününde mi ilişki yaşamak gerekiyor çok birşey anlamadım

Yumurtlama gününü beklemeden başlayın siz.bir gün olsun bir gün olmasın

Yumurtlama ve çatlama günlerini günlük değerlendirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…