Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Peki bu dönemde ilişkiler nasıl oluyor yani yumurtlama gününde mi ilişki yaşamak gerekiyor çok birşey anlamadım
T çizgisi C çizgisiyle aynı koyulukta olunca yumurtan olgunlaşmış demektir. Kırmızılık 2 günde sürebilir 1 günde. Piki gördüm diyip test yapmayı bırakma. Taki çatlamayı(silik çizgi) görene kadar testi yap. Kırmızı çizgiyi görmek en geç 36 saat içinde çatlama(yumurtanın tüplere salınımı) gerçekleşecek demektir.
Kırmızı çizgiyi ve sonraki gün silik çizgi gördüğün günleri değerlendir.
Silik çizgiyi gördüğünde yumurta artık tüpte ilerliyor demektir. Aynı saatlerde yapmaya özen göster.

12 ile 4 arası ve test öncesi 2 saat sıvı almadan devam edin testlere. Bende sizinle aynı günlerdeyim. dün böyle silik çıktı bugün daha belirgin oldu çizgi. Sabırla devam etmeliyiz

Önceden kullanıyordum canım ama ilk gebeliğimi öğrendiğim gün bırakmıştım hala da kullanmıyorum. Bırakabilirsin yapabilirsin. Bebeğin için vazgeçemeyeceğin hiç bir şey yoktur hiç bir şey onun sağlığından daha önemli değil
Peki sigara kullanıyormusunuz bırakamıyorum sizde durumlar nedir

Evet çok haklısınız

Merhaba, ben adetin 13.günü ovulasyon testimde pik gördüm. Sonradan siliklesmisti testi biraktim. Ve şuan oylesine bir bakayim dedim yine iki gundur pik cikiyorum. Adetin 21.gunundeyim şuanda da yasayan var mı yardimci olurmusunuz. Bu arada pkos var bende. Dün ovulasyondan sonra gebelik testide yaptim ama suan negatif.

Eklentiler

• 5A541DB3-B322-464A-B4F4-5652C3B2255F.jpeg
    24,4 KB · Görüntüleme: 214
  • 62765238-BA5D-48A0-A6C7-FE5ED33ECA9B.jpeg
    26,1 KB · Görüntüleme: 196
  • CF6992C3-FF16-48DB-82BD-04399B7E8671.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 214
Böyle olanlarda gebelik olabiliyor.yinede çok umutlanıp olmazsa üzülme canım. Gebelik testini adet gününde de yapsana belki o zaman idrarda belli olur.Adet olmazsanda kan testi yaptırıp kontrol edersin.☺ İnşAllah hayırlı sonuçlar alırsın

Canım bu testleri hangi programla ölçümledin acaba? İlk kez gördüm bunu çok iyiymiş

Gebelik te olabilir, kist te olablir, ikinci kez yumurtlamada olabilir diyenler oldu bilemedim

Kizlar selam, nasilsiniz? 20 ekim yumurtlama oldu, 3 kasim bat kasiklarimda agri var dun ve bugun ovulasyon testi ile bakayim dedim bugun yumurtlamanin 9.gunu sizce gebelik var midir? Yorumlrinizi bekliyorum :)Eki Görüntüle 3153290
Benimde yumurtlama seninle aynı günde regl vs. Dün silik çizgi gördüm testte bugün kan verdim 2.91 ancak benim regl 5 Kasım olduğu için birkaç gün daha beklemem gerekiyormuş

Hanımlar merhaba. Ben ovulasyon testi ile 30 ekimde çatlama gördüm. Bugün ( 2 ekim ) tekrar koyu gibi C kadar olmazsa da. Adetime de 2 gün var. Tekrar yumurtluyo olabilir miyim ? Fotoğrafa bakabilir misiniz rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…