Ovulasyon testinde pik sonrası tekrar koyulaşma neden olur

Ysmndgnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2024
3
0
29
IMG_1053.jpeg
Arkadaşlar merhaba bu ay ovulasyon takibi yapıyorum ama test sürekli bir koyu bir silik çıkıyor 24 ve 25 eylülde pik yaptığını düşünüyorum ertesi gün biraz silikleşti 27-28-29 unda tekrar koyulaştı bu normal mi neden oluyor sizce?

bu testler bozuk innovita marka ben de aldım buradan kullananlar görünce. ucuzdu da onun da etkisi oldu. ilk ay sıkıntı yaşamadım sonraki aylarda aynı böyle oldu sonra bir anda şikayetler başladı başka hanımlarda da böyle pozitif gösterip duruyormuş. anlayacağınız bu testler yanıltıyor

bu testler bozuk innovita marka ben de aldım buradan kullananlar görünce. ucuzdu da onun da etkisi oldu. ilk ay sıkıntı yaşamadım sonraki aylarda aynı böyle oldu sonra bir anda şikayetler başladı başka hanımlarda da böyle pozitif gösterip duruyormuş. anlayacağınız bu testler yanıltıyor
Ben aslında normalde bu testleri ilk kullandığımda yani geçen ay hamile kaldım ama düşük yaptım ve tek gün değerlendirmesiyle hamile olduğumu öğrenmiştim o yüzden teste baya güvenim arttı bu ay tekrar başladım ama bu şekilde oldu sanırım dediğiniz gibi bozuk olabilir 😔

slında normalde bu testleri ilk kullandığımda yani geçen ay hamile kaldım ama düşük yaptım ve tek gün değerlendirmesiyle hamile olduğumu öğrenmiştim o yüzden teste baya güvenim arttı bu ay tekrar başladım ama bu şekilde oldu sanırım dediğiniz gibi bozuk olabilir 😔
Aslında bozuk ile hiç alakası yok bende kullanıp hamile kaldım ay 2. Kez pozitif verdi bu hormon bazen yük sevilen bişey yumurtlama dönemimde önce verdi biz o günleri de değerlendirdik ama asıl yumurtlama zaten kasıklrda ağrım ve akıntım vardı o şekilde de netleşti 25-26 eylülde köyü gibi değerlendirdeydiniz ama daha asıl yumurtlama bence daha olmamış köyü çıkan günleri değerlendir 5. Dakikadan sonra çıkan sonuçları asla baz alma test yapmadan 2 saat önce sıvı Alman

Aslında bozuk ile hiç alakası yok bende kullanıp hamile kaldım ay 2. Kez pozitif verdi bu hormon bazen yük sevilen bişey yumurtlama dönemimde önce verdi biz o günleri de değerlendirdik ama asıl yumurtlama zaten kasıklrda ağrım ve akıntım vardı o şekilde de netleşti 25-26 eylülde köyü gibi değerlendirdeydiniz ama daha asıl yumurtlama bence daha olmamış köyü çıkan günleri değerlendir 5. Dakikadan sonra çıkan sonuçları asla baz alma test yapmadan 2 saat önce sıvı Alman
O günleri değerlendirdik ama sonra koyu çıkmaya devam edince daha da dikkate almadım bir yanlışlık vardır diye 😔

X