Ovulasyon Testimi yorumlarmısınız ?

Evet aslinda ben 4 yil once kendiligimden hamile kaldim ancak sonra kanser oldugumu ogrendim ağir bir ameliyata gireceğim için aldirmak zorunda kaldim doktorum 2 yil nüks acisindan çocuk onermiyorum dedi simdi iyi gidiyorum ki kanser oldugumu bilmedigim zamanlar 3 4 ayda bir adet goruyordum pelvisteydi tümor ameliyattan sonra daha da duzene girdi adet olma seklim yine aksiyor gunler ama en fazla 1 ay gecikiyor ay sonunu bekleyeyim evet insallah olur 😊🥰
Umarım herşey gönlünce olur canım tüm kalbimden diliyorum allahtan🙏zor bir hastalık gelmiş başına zorlu bir süreçten geçmişsin allahım yüzünü güldürsün tez zamanda

Umarım herşey gönlünce olur canım tüm kalbimden diliyorum allahtan🙏zor bir hastalık gelmiş başına zorlu bir süreçten geçmişsin allahım yüzünü güldürsün tez zamanda
Amin inşallah canim yani dileyen herkeze nasip etsin Allah 😊 Bu testide ilk defa yaptigim icin sizlerin yardiminizla öğreniyorum nasibimiz de ne varsa onu yaşiyoruz 😊

Canım ama daha koyu olması gerekmiyormu böyle yumurta olgunlaşıyormu
Ben de bilmiyorum arkadaşlar cevapladi anlamadigim icin ama usttekiler dune ait alttakiler bugune ben dun yaptim testi geç alabildim geç haberim oldu boyle bir test oldugundan bir onceki belirginken bugunku silik çikti

Ben de bilmiyorum arkadaşlar cevapladi anlamadigim icin ama usttekiler dune ait alttakiler bugune ben dun yaptim testi geç alabildim geç haberim oldu boyle bir test oldugundan bir onceki belirginken bugunku silik çikti
Benimde böyle☺️

Eklentiler

• IMG_6281.jpeg
    IMG_6281.jpeg
    243,7 KB · Görüntüleme: 63
20230511_134401.jpg
20230511_134344.jpg
merhalar arkadaşlar iki aydır ovulasyon testi deniyorum geçen ay çözemedim bir arkadaş buradan yardımcı oldu 10 Nisan yumurtama olmuş dedi ben malesef o günü çözemedigim için değerlendirme yapamadım ve o ay adet oldum adetim bitti bu ay tekrardan başladım her ay güzel ve düzenli adet görüyorum yumurtalıklarda sorun yok hormonlarım düzgün ama ovulasyon testinde yumurtlama bulamıyorum bu ay da bulamadım aranızda böyle olan var mı çok morelim bozuluyor bunun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim bu ayki testlerde yumurtlama olmuş mu ona da bakabilir misiniz ( mavi çubuk test bu ay )

Eki Görüntüle 3245941 Eki Görüntüle 3245942 merhalar arkadaşlar iki aydır ovulasyon testi deniyorum geçen ay çözemedim bir arkadaş buradan yardımcı oldu 10 Nisan yumurtama olmuş dedi ben malesef o günü çözemedigim için değerlendirme yapamadım ve o ay adet oldum adetim bitti bu ay tekrardan başladım her ay güzel ve düzenli adet görüyorum yumurtalıklarda sorun yok hormonlarım düzgün ama ovulasyon testinde yumurtlama bulamıyorum bu ay da bulamadım aranızda böyle olan var mı çok morelim bozuluyor bunun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim bu ayki testlerde yumurtlama olmuş mu ona da bakabilir misiniz ( mavi çubuk test bu ay )
Sıvı alımına sikkat ediyormusun birde istersen doktora git o baksın yumurtan varmı diye

Aslında dikkat ediyorum ama neden böyle bilmiyorum dediğiniz gibi doktora gideyim:KK43:

Eki Görüntüle 3245941 Eki Görüntüle 3245942 merhalar arkadaşlar iki aydır ovulasyon testi deniyorum geçen ay çözemedim bir arkadaş buradan yardımcı oldu 10 Nisan yumurtama olmuş dedi ben malesef o günü çözemedigim için değerlendirme yapamadım ve o ay adet oldum adetim bitti bu ay tekrardan başladım her ay güzel ve düzenli adet görüyorum yumurtalıklarda sorun yok hormonlarım düzgün ama ovulasyon testinde yumurtlama bulamıyorum bu ay da bulamadım aranızda böyle olan var mı çok morelim bozuluyor bunun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim bu ayki testlerde yumurtlama olmuş mu ona da bakabilir misiniz ( mavi çubuk test bu ay )
Bu kadar net olması lazım yumurtlama için

Eklentiler

• Screenshot_20230106-130527.png
    Screenshot_20230106-130527.png
    538,6 KB · Görüntüleme: 68
Benimde bugun ile beraber 3 gunluk test ben yumurtlama zamani pelvisten ameliyatli oldugum icin bacagima belime vuran ağri oluyor ordan anliyorum ama tam gunu bilemiyorum yine aynisi oldu 9 unda ki testte net iken şuan iyoce silikleşti değerlendirdim ben eğer adet olmazsam test yapip sonuca bakicam bakalim

Eklentiler

• IMG_20230511_185238.jpg
    IMG_20230511_185238.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 60
10 nisanda yumurtlama olmis mu dedi adet oldugunuza gore yumurtlamissiniz o zaman bu işleri hic anlamiyorum ben de cocuk islerine yeni girdim

10 nisanda yumurtlama olmis mu dedi adet oldugunuza gore yumurtlamissiniz o zaman bu işleri hic anlamiyorum ben de cocuk islerine yeni girdim
Evet öyle demişti buradan bir hanımefendi ben anlayamadım pek açıkçası o yüzden de o günü geçmiştim iki koyu çizgi bekledim derken siliklesti ve ikinci çizgi de kayboldu bu ay başka test denedim bir gün erken olmuştum adetimi bu ay da çift çizgi biraz koyu olarak sadece 9 Mayıs'ta var geçen ay 10 Nisandí ya bende koyu çizgi olmuyor yada aldığım testlerden bilemedim ki nasip bebek istiyoruz artık hayırlı bir vakitte gelsin hepimze

X