Ovülasyon testime bakar mısınız

yldz5555

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
81
34
21
Hanımlar çatlama varmı acaba Pkosluyum ilgilenir misiniz

Eklentiler

• IMG_2879.jpeg
    185,1 KB · Görüntüleme: 86
Bende yeni yaptım bu ay sordum buraya. Bence senin yumurtlamam bugün en koyu gün bugün çünkü

bende de pcos var benim ovülasyon testlerim aynı seninki gibi pozitif çıkıyordu.benim hatta 16-17 gün boyunca pozitif çıktığı oldu. En sonunda doktora gittim tabi hormon testleri vs yaptıracaktım ama bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim gerek kalmadı. ben de bu ovulasyon testlerini garipsiyordum tabii niye hep böyle pozitif diye bi gariplik olduğu belliydi ama sen de bu testlerin pozitif çıktığı günleri de değerlendir ne zaman yumurtalayacağımız belli olmuyor biz pcosluların

Ayy çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alıp büyütün inşallah Umut oldunuz bana inşallah aynısını yaşarım

Olabilir ama çok takılma bu testlere . Sen gün aşırı değerlendir yine de canım.
Doğru söylüyorsunuz aslında bi yandan da aldığıma pişman oldum zaten takıntılı bi insanım bişeyi çok kafama takar düşünürüm çözüm ararım bu testler bi tık yordu beni en iyisi dediğiniz gibi yapayım

Takılma hiç , kaçıncı ayın bu?

Kısa zamanda olur inşallah bir tanıdığımda öyleydi klomen kullandı hamile kaldı. Doktor eşliğinde tabi. onu denediniz mi?
Daha önce özel hastanede 1 kere kullandım çatlatma iğnesiyle nasip olmadı . Şu an adetimin 15.günü duphastona başladım bitince adet günlerimden birinde gidicem ona göre klomen vericek

İnşallah bu defa olur. Yaş kaç?
İnşallah 22 yaşındayım hormon sonuçlarım çok yüksek olduğu için daha çok erken de olsa işin ucunu bırakmak istemedim uzun sürer belki ileride pişman olmiyim diye tabi herşeyden önce nasip insan evde çocuk neşesi arıyor

Daha gençsin olur inşallah, kendini sıkma dert etme kafana takma . Burda söylüyorlar zaten kafanızı boşattığınız düşünmediğiniz ay oluyor diye.

Daha gençsin olur inşallah, kendini sıkma dert etme kafana takma . Burda söylüyorlar zaten kafanızı boşattığınız düşünmediğiniz ay oluyor diye.
Evet bunları çok okudum aslında ama tahlillerim çok yüksek olduğu için bu kadar takıntı haline geldi biraz daha düzgün sonuçlar gelseydi belki rahat bırakırdım

Tekrar bakar mısınız rica etsem tekli olan test dün akşamın testi 16.gün de bugünün çatlama olmuş mu

Eklentiler

• 8C654E60-C837-4B62-82CA-1914877875CE.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 34
  • 91D6A4B8-873C-413B-9A22-A1379A07F921.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…