Ovulasyon testime bakar mısınız ?

Ben 3 ay önce başladığımda test tam koyulaşmadı, ama yumurtlamam oldu. Yani o piki görmek için bekledim ve kaçırdım.
Bu ay hiç yumurtlama belirtisi yaşamadım testlerde çok koyu değildi reglimden sonra değerlendirdim, bakalım artık

Ben 3 ay önce başladığımda test tam koyulaşmadı, ama yumurtlamam oldu. Yani o piki görmek için bekledim ve kaçırdım.
Bak son ayrı duran üc tane varya o üçlünün ilk başında çift çizgiyi gördüm dün sonra gece teke indi şimdi yaptım T çizgisi koyulasmis napcam

Eklentiler

• IMG_20221118_154320.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 34
Canım yumurtlama bazı stres vs gibi etkenlerden dolayı geç olabiliyor benim 17-18. günlerde olurdu bu ay biraz zor geçti yumurtam da geç çatladı 22sinde. Yapmaya devam et vücudundaki değişiklikleri takip et sıvı alımını 2 saatliğine kes ve ilk tuvaletle değil ikinci tuvaletle testi yap. T çizgisi C ile eşit koyulukta ya da Cden daha koyu olmalı. O zaman yumurta 2-3 güne çatlayacak demektir. Şimdilik yaklaşmış ama pik olmamış gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…