Ovulasyon testim 5 gündür pozitif yardımmm!!

Ben henüz yapmadım test salı yada çarşamba yapmayı düşünüyorum ama bakalım daha adet günüme var
Merhaba kızlar ben ilk defa ovulasyon yaptım sat 3 Ekim bat 4 Kasım sizce yumurtlama olmuş mu bugün yaptım yarım saat önce yoksa daha yumurtlama olmamış mıdır erken midir ?

Eklentiler

• IMG_3276.jpeg
    IMG_3276.jpeg
    210,7 KB · Görüntüleme: 19
6 ekim de pik gördüm ben 7 sabahı da ama akşam üstü silik gördüğün gibi sonra daha da silikleşti inşallah tutunur bu ay sağlıkla 🥺🌸🙏
Boyle olunca hangi günler beraber olunuyor ben hiç kullanamdim bu ay bende yapicam ovulasyon testi hiç bilgim yok adetten kaç gün sonra başladın kaç gün devam ettin günde kaç kere yaptın ilişki zamanı nasıl oluyor biraz uzun sorular oldu ama hiç bilmiyorum 🙈

Merhaba kızlar ben ilk defa ovulasyon yaptım sat 3 Ekim bat 4 Kasım sizce yumurtlama olmuş mu bugün yaptım yarım saat önce yoksa daha yumurtlama olmamış mıdır erken midir ?
Yarın tekrar yap t çizgisi daha koyu olmalı ama testten testte değişiyor bugünüde değerlendire bilirsen değerlendir bence :)

30-31 benimde aslında bu aklıma takıldı ama ovulasyonda da böyle çıkınca ve kasık ağrılarım beni şüphelendirdi
Tatlım femometer uygulamasını indir hatırlıyorsan bi kaç adetini o uygulama gir o ovulasyon gününü çıkartıyor ve doğru çıkartıyor ben testlerle kontrol ettim aynı günlerde ovulasyon gördüm

Tatlım femometer uygulamasını indir hatırlıyorsan bi kaç adetini o uygulama gir o ovulasyon gününü çıkartıyor ve doğru çıkartıyor ben testlerle kontrol ettim aynı günlerde ovulasyon gördüm
P.c kullanıyorum ama doğruluğunu değerlendirmedim en son adetim 3eylülde başladı bugün ovulasyona başladım geç oldu biraz ilk defa denedim 🫣 ama onu da indireyim bakayım

X