Ovulasyon testim 5 gündür pozitif yardımmm!!

Siz bugünleri değerlendirdiniz mi? Ayrıca bugünde mutlaka değerlendirin olur mu? Geç yumurtlama olabiliyor bence böyle bu yani kasık ağrısı kramp şeklinde akıntı vs varmıydı bu süreçlerde
8 ve 9 değerlendirdim iki gündür kasıklarımda batma oluyor ve bugün gögüs ucum acıyor akıntım normal her zaman olduğu gibi şimde ben bu günden sonra 14 gün mü sayıcam geç adet mi olucam döngüm 30 gün sürüyor bugün 21. Gün yani 9 gün var adetime

8 ve 9 değerlendirdim iki gündür kasıklarımda batma oluyor ve bugün gögüs ucum acıyor akıntım normal her zaman olduğu gibi şimde ben bu günden sonra 14 gün mü sayıcam geç adet mi olucam döngüm 30 gün sürüyor bugün 21. Gün yani 9 gün var adetime
Tamam batmalı şekilde kramp giriyor gibi ağrı oluyor siz bugünde değerlendirin çatlama olarak gördüğüm o siliklik bugünde şansınız yüksek. Yumurtlama günü erken ya da geç olması regl günüyle alakalı değil siz 14 gün sayın sonra test yapın hayırlı güzel haberler vermek olsun birbirimize ınşallah Rabbim nasip etsin aşırı sabırsızım aşırı heyecanlıyım bende 🥰🤭🤭🙏🌸😊

Tamam batmalı şekilde kramp giriyor gibi ağrı oluyor siz bugünde değerlendirin çatlama olarak gördüğüm o siliklik bugünde şansınız yüksek. Yumurtlama günü erken ya da geç olması regl günüyle alakalı değil siz 14 gün sayın sonra test yapın hayırlı güzel haberler vermek olsun birbirimize ınşallah Rabbim nasip etsin aşırı sabırsızım aşırı heyecanlıyım bende 🥰🤭🤭🙏🌸😊
İnşallah tutar ya rabbim tez vakitte o güzel haberi duymamızı nasip etsin 🙏🏻🤲🏻💕

Merhaba kızlar 30 günlük bir döngüye sahibim ve bugün döngümün 20.ci günü ve benim ovulasyon testlerim 5 gündür pozitif çıkıyor çoğu kişinin ovulasyon testiyle hamilelik öğrendiğini gördüm ve bende gebelik testi denedim ama negatif çıktı 10 gün var adetime erkendi biliyorum ama yinede denemek istedim sizce geç yumurtlamamı yaşıyorum yoksa gebelik olabilir mi testlerimi ekliyorum ilk yaptığım testi atmışım o yüzden 4 tane ekledim
Merhaba. Üst üste yumurtlama ya gebesin ya catlatma iğnesi oldun ya ağır pcos

X