Ovülasyon testi

Canım ben 3 yıllık evliyim ilk sene istemedim sonra istedim 2 yıldırda uğraşıyorum işte.
gitmediğim doktor kalmadı hsg çekildi yumurtalık rezervlerine bakıldı.hiç birşey yok dediler 2 kez aşılama yaptırdım ama bir türlü kalamıyordum hamile.her ay adete 2 gün kala test her ay test kan testı yaptırmaktan kollarım delik deşik oldu.son aşılamam ağustostaydı oda tutmayınca bıraktım tedaviyide doktoruda ALLAHA sığındım bol bol dua ettim zikir çektim çünkü Rabbim nasip edecek önce.
ama MEVLAMA sonsuz nihayetsiz şükürler olsun bu ay adetim 2 gün geçince test yaptım 0,100 çıktı dedim yok olmadı yine hayırlısı.sonra baktım halaa adet olmuyorum ama aklıma hiç gebelik gelmıyor negatif olduğu için negatif çıkan testten 5 gün sonra doktoruma gittimbaktı ultrasonla dediki senin hamile kalamama ile ilgili sorunun yok hamile kalıyorsun ama farkında olmadan kimysal gebelik olup düşüyor erkenden test yaptığın için farkına varıyoruz.yoksa bizde anlayamayız.
önce sana adet görmen için bi ilaç yazacağım dedi ama birkaç hormon tahlilinede bakalım dedi.ama ben gebelik testi yaptırdığını bılmıyordum.neyse eşim 1 saat sonra sonuçları aldı e beta hcg 7.34 çıkmış dedi ikimizde şok olduk çünkü 0,100 dün 5 gün önce.neyse gittik doktorun yanına takip edicez değeri çarşamba tekrar gel bakalım dedi (cumartesi sabahı gitmiştim) ama ben yine dayanamadım :) ve dün akşam iş çıkışımda test yaptım bi baktım beta hcg 50,74 olmuş :))
ALLAHıma nasıl şükretsem bilemedim.Bakalım ne olacak yarın tekrar gidip test yaptıracağım yükselmişmi daha diye.
Ama inan bizim önce tevekkül etmeyi öğrenmemiz gerek.Önce ALLAHtan sonra doktorlardan medet beklememiz gerek.
ben bunu çoook ama çook iyi anladım.
Gözünüz aydın bebeğiniz size sıkı sıkı tutunsun inşallah :) Çektiğiniz zikirleri bizimle de paylaşır mısınız? Ben duanın gücüne çok inanıyorum denemek isterim.

CANIM evet demiştin ya :) dün tekrar gittim doktara 50 ise hamilesin demek ama tekrar yaptıralım dedi 140-150 civarı olursa tamam artık salı günü gel dedi.ve dün tekrar yaptırdığımızda sonuç 192,1 çıktı:emir_bebek::anneadayı:
Rabbime şükürler olsun isteyen ve çaba sarfeden tüm kardeşlerimede hayırlısı ile nasip etsin inşallah.:KK200:
ben 2 kez de hacamat yaptırdım onun şifasınada çok inanıyorum eminimki onunda faydası oldu.

Hacamat nedir canm benm bi arkdasim var o 2 yıldır uğraşıyor henüz o
CANIM evet demiştin ya :) dün tekrar gittim doktara 50 ise hamilesin demek ama tekrar yaptıralım dedi 140-150 civarı olursa tamam artık salı günü gel dedi.ve dün tekrar yaptırdığımızda sonuç 192,1 çıktı:emir_bebek::anneadayı:
Rabbime şükürler olsun isteyen ve çaba sarfeden tüm kardeşlerimede hayırlısı ile nasip etsin inşallah.:KK200:
ben 2 kez de hacamat yaptırdım onun şifasınada çok inanıyorum eminimki onunda faydası oldu.
Hacamat nedir canım benim bi arkadaşım var o 2 yıldır uğraşıyor ama henüz olmadi

Kizlar bu test nasil yapiliyor anlatirmisiniz?yasim 37.2.bebegi dusunuyorum.bu ay denedik ama olmadi suan regl oldum.fiyati ne kadar ve nadil uygulaniyor anlayir misiniz.cok teşekkürler.rabbim en kisa zamanda hsyirlisi ile nadip etsin insallah

Sakın eczaneden alma pahalı
Netten sipariş ver 30 40 adet cok daha uygun öyle 5 taneyle yumurta takibi yapılmaz

Merhabalar arkadaşlar yardım edebilirsiniz ben laboquick marka ovulasyon kiti aldım adetimim 10.gününden itibaren yapmaya başladım hepsinde 2.cizgi silik çıkıyor bugün 18.gunum dün ve bugün 2. Cizgi 10 dk dan sonra koyulasti ilk 10 dk içinde silikti sizce bu ne demek oluyo yardım lütfen....

X