Ovülasyon testi

Doktor değiştimeden önce bence sen ne yap biliyomosun hiç doktora gitme önce her gün 2-2,5 litre suyunu iç bol yeşil yapraklı sebze ye her gün mutlaka salata ye.regl takvimleri var atık akıllı telefonlarda uygulama olarak onu indir p.c. benım kullandığım bu bunu indir regl tarihlerini bi güzel gir ovülasyon testlerine de adet bittikten sonra 2 gün ara ile başla 7.günden sonra her sabah yap testını cıkan sonucları da bu uygulamaya yaz hangi gün test pozitif verirse onu da yaz ilişki olan günlerinide yaz böylelikle kendi doktorun kendin ol ve takiplerini kendın yap inan kafan daha rahat olacak şekerim. :)

hanımlar biliyormusunuz insan birileriyle konuşunca cok rahatlıyor.benim kimsem yok güvenipte kafa boşaltacağım fikir isteyeceğim.hep kendi kendime yaşadım herşeyi.Her sorunu kendı kendıme çözmeye çabaladım ve kendıme zarar verdim paranoyak oldum.siz siz olun konuşun dertleşin.iletişimi koparmayalım burdan birbirimizi haberdar edelim.:)

Doktor değiştimeden önce bence sen ne yap biliyomosun hiç doktora gitme önce her gün 2-2,5 litre suyunu iç bol yeşil yapraklı sebze ye her gün mutlaka salata ye.regl takvimleri var atık akıllı telefonlarda uygulama olarak onu indir p.c. benım kullandığım bu bunu indir regl tarihlerini bi güzel gir ovülasyon testlerine de adet bittikten sonra 2 gün ara ile başla 7.günden sonra her sabah yap testını cıkan sonucları da bu uygulamaya yaz hangi gün test pozitif verirse onu da yaz ilişki olan günlerinide yaz böylelikle kendi doktorun kendin ol ve takiplerini kendın yap inan kafan daha rahat olacak şekerim. :)

Adet bittikten 7 gun sonra mi baslamak gerekiyo canim
Bi de senhic laboquick ovulasyon testi kullandin mi 50 tanesi 40 tl mis
Sence ?

Bencede canim konusalim gercekten boyle kafayi dagitiyo insan

Var zaten takvimim gözüm hep orda inan ki :) saatini biliyorm glck dyrm geliyo o derece de bu ay gün aşırı çalışma yaptık ovi testinde koyu çizgi olunca o gün mü olmalı yoksa ertesi günü mü değerlendrmeli acaba? Su sıkıntm çok büyük çok içince 5dk da bir gdyrm o da canımı sıkıyo yürüyüş bandı alıcam eve eskidn çıkıyodum parka evlenince eşim salmıyo o zmn eve al ddm öyle denicm bide bitki çayları düzenli beslenme braz toparlansam yeter bde arkdşm 90kiloyla hamile kldı ilk 3 ay 10 kilo verdi istifradan o bile ümit verdi bna :)

kullandım canım benim kullanmam mı :) o test te cok yanıltıyor insanı hassas bir test değil.güvenme
adettinin 9.günü test yapmaya başla

hiç farketmez o ov pozitif çıktığı gün ilişki olduysada sonraki gün olduysada ihtimal çok yüksek.hatta pozitif çıkan günden 1-2 günce girdiysen bile ihtimal var çünkü spermler 5-6 gün kadar içerde yaşayabılıyorlarmış

hiç farketmez o ov pozitif çıktığı gün ilişki olduysada sonraki gün olduysada ihtimal çok yüksek.hatta pozitif çıkan günden 1-2 günce girdiysen bile ihtimal var çünkü spermler 5-6 gün kadar içerde yaşayabılıyorlarmış
Yumurtan büyüdü mü demek acaba çatlıyo mu dmk neyse zamanını öğrenym de ztn gün aşırı devam edeym en iyisi :KK70:

Hanımlar nasılsınız son durumumu paylaşmak istedim dün sabah yumurtlama oldumu diye muayeneye gittim devamlı gittiğim doktor değil başka bir doktordu ilk defa gittim durumu anlattım yapalım muayene dedi
Vajinal ultrasonda baktı normal şartlarda yumurtalıklara bakarken benım doktorum baya yokluyor ve ben onu hissedıyorum canım az da olsa acıyor.bu doktor cihazı yerleştirdi güya baktı ama ben hiç birşey hissetmedim ne sağa hareket ettırdı ne sola sonrada dediki yumurtlama olmamış küçük iki tane folikul var sadece bu ay yumurtlama olmamış dedi.acayip sinirlerim bozuldu ağrı yaşadım diyorum ovüls testi pozitif oldu diyorum onlara kafanı takma kullanma dedi sonrada belki göremeyebılırız yanılmışta olabılırım çarşambaya kadar bekle adet olmazsan kan testi yaptır bu ne lahana bu ne perhiz..
Yumurtlama olmadıysa neden testler pozitif çıkıyor yumurta çatlayalı 10 gün olmuş 10 gün içinde kaybolma itimali varmıdır görememe gibi bi durumu yani kafayı yiyeceğim en sonunda

Kizlar ya bende bugun laboquick ovulasyon testi aldim 30 adet olanindan insallah yanlis seyler cikmaz bi de pre seed jel aldim dayanamadin herkesten duydum cokta hamile kalan varmis bu sayede bende denycem bakalim bu ay

IMG_6181.JPG
Arkadaşlar merhaba, ben de ilk defa dün ve bugün testi yaptım o 14. Ve 15. Günüm normalde 29 günde bir döngün oluyor resimleri bilen arkadaşlar yorumlayabilir mi? Dün ilişki oldu bugün de olmalı mı?

Eki Görüntüle 1915488 Arkadaşlar merhaba, ben de ilk defa dün ve bugün testi yaptım o 14. Ve 15. Günüm normalde 29 günde bir döngün oluyor resimleri bilen arkadaşlar yorumlayabilir mi? Dün ilişki oldu bugün de olmalı mı?

Canım merhaba
Bu sonuca göre 1-2 gün içinde ovülasyon başlayacak testi hergün yenile tam ıkı çizgide koyu çıkınca yine ilişki olsun.1 hafta boyunca mutlaka gğn aşırı dene

X