Ovulasyon testi

elifyilmaz4953

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2024
5
1
29
Kızlar merhaba günlerdir innovita marka ovulasyon testi yapıyordm pike cok yaklastm ancak bi türlü pik olmadı bugn 22. gün bir gebenin günlüğüyle yaptm testim böyle sizce pik mi ?

Eklentiler

• IMG_8898.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_8899.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 22
Hm anladım regl aradığınız baya uzun bir de pcos da LH hormonu yüksek oluyor genelde yani ovülasyon koyu çıkabiliyor pcos olanlar genelde ovülasyon pek güvenilir değil siz doktor kontrolünde yumurta takibi yaptırın bence

Ovulasyon testiyle 2 gebelik geçirdim düşükle sonuçlandı ayrıca günlerdir pik değil bugn pik oldu

Tabi siz dahi iyi tanırsınız vücudunuzu değerlendirin o zaman bu günleri bir de düşğkleriniz niçin oldu ben de iki kez kürtaj oldum

Kızlar merhaba günlerdir innovita marka ovulasyon testi yapıyordm pike cok yaklastm ancak bi türlü pik olmadı bugn 22. gün bir gebenin günlüğüyle yaptm testim böyle sizce pik mi ?
Pik olmus canim bende bir gevenin günlüğü kullanıyorum böyleydi değerlendirmiştir tutmuştu tabi düşükle sonuçlandı yedi ay oldu bir türlü yakalayamadim daha bence degerlendirin

Kızlar dünki testlerim bugun tamamen silikleşti 2 gun once doktora gittim yumurtamin gelistigini catlamak uzere oldugunu soylemisti ama testte tam pik olmadi sizce neden olabilir sıvı alimina falan dikkat ettim

Eklentiler

• IMG_20241018_102652.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 14
Benim ovulasyon testimi de yorumlar mısınız ?Sabah ikinci idrarla test yaptıklarım sağdakiler.Aksam iki saat önce sıvı almayı kesip yaptıklarım soldaki testler bakar mısınız ?

Eklentiler

• IMG_1748.jpeg
    125,6 KB · Görüntüleme: 13
Benim ovulasyon testimi de yorumlar mısınız ?Sabah ikinci idrarla test yaptıklarım sağdakiler.Aksam iki saat önce sıvı almayı kesip yaptıklarım soldaki testler bakar mısınız ?
Benimde adetime 6 gün var ve silik ya bunlar nasıl test bilmiyorum benim bildiğim bunlar ikinci çizgi oluşmaması valla insanın kafası allak bullak yani yaşayanlar paylaşırsa

Eklentiler

• 1000096422.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 15
Evet pik canim bende ordan aldim 4 ay kullandim hepte piki gordum fakat gebelik oluşmadı henuz. Artik almayı dusunmuyorum akisina birakicam. 6 aydir bebek istiyoruz 4 ay ovulasyon testi kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…