Ovulasyon testi

Elif5255

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
2.123
1.323
25
Kızlar Merhaba,

Ovulasyon testlerimi yorumlar mısınız. 5 tane olan çarşamba perşembe cuma cumartesi pazar şeklinde genelde akşam saatinde yaptın 7-8 gibi. Tek olanıda bugün yaptım 11:30 gibi iş yerinde olduğum için.

Akıntı takibi de yapin aynı zmnda bide t çizgisi c çizgisi kadar koyu oldugunda yumurtlama olmuş oluyor birde mutlaka aynı saatlerde yapılmalı çünkü kaçırma olasılığınız olabilir çatlama olunca siliklesiyor tekrar

Çalıştığım için iş yerinde bazen vakit bulamıyorum akşamları eve gelince yapıyordum.
Bugünde gündüz denedim o şekilde çıktı.
Ya yarın tam pik olur yada çatlar döngüm kısa benim 19 günde bir adet oluyorum. Yarın yıkanalı 8 gün oluyor.

Evt kisaymis ama vücudu da dinlemek lazım açıkçası akıntı ve vücut ısısı kontrolünde yapabilirsiniz çünkü saatlere dikkat etmezseniz yumurtlamayı kaçırma durumunuz yüksek oluyor

Evt kisaymis ama vücudu da dinlemek lazım açıkçası akıntı ve vücut ısısı kontrolünde yapabilirsiniz çünkü saatlere dikkat etmezseniz yumurtlamayı kaçırma durumunuz yüksek oluyor
Dün hissettim dedim yarın bir koyulaşma kesin olucak. Bugünde diğer testlerime göre daha belirgin çıktı yarın ya daha koyu olur yada akşama çatlayabilir.

Birde benim ovulasyon testimi yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG20230620000213.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 32
Henüz yumurtlama yok bi tık dha koyulaşması lazm muhtemelen yarın pik yapıp ertesi gün çatlar

T

Testi ters koymussunuz galiba kafa karistiriyor kontrol cizgisi soldaki mi sagdaki mi ?? saniyorum sağdaki aksi halde 2 3 defa yumurtlamis olamazsiniz
Sağdaki kontrol çizgisi. Bencede olamam ama sonuç bu . İki saat öncesinden sıvı alimini bırakıyorum. Doktorum bana vitaminli bir folik asit verdi yumurtaliklarim iyi calissin diye iki kere koyuluk gördüm oda ortalarda zaten. Birde testi yaptığım ilk günde cok koyuydu gün geçtikçe rengi gitti gibi . Daha adetime 10 gün var

Tamam şimdi oldu 14 ve 15 haziran yumurtlama 16 haziran çatlama görünüyor teste göre.. yumurtlama 2 gün sürebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…