Ovulasyon testi

Merhaba canım nasılsın? Bugün kontrol amaçlı hastaneye gittim doktor beta istedi ilk defa beta hcg <3 çıktı adetime 6 gün sence yükselir mi ya çok heyacanlandım ya adette kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum
İstersen adetine 2 ya da 4 gün kala tekrar ver eğer yükseliyorsa inşallah güzel haberler alırız 🥰

İstersen adetine 2 ya da 4 gün kala tekrar ver eğer yükseliyorsa inşallah güzel haberler alırız 🥰
İnşallah canım bugün dayanamadım gebelik testi yaptım böyle varmış yokmuş gibi çizgi çelişiyor gözüme yada öyle görüyorum bilmiyorum p.tesi adet günüm bekleyeceğim çarşamba gidip testi yenilerim artık duanı eksik etme pozitif göreyim ❤

İnşallah canım bugün dayanamadım gebelik testi yaptım böyle varmış yokmuş gibi çizgi çelişiyor gözüme yada öyle görüyorum bilmiyorum p.tesi adet günüm bekleyeceğim çarşamba gidip testi yenilerim artık duanı eksik etme pozitif göreyim ❤
Yaa hadi inşallah rabbim yüzünü güldürsün 🥰 Pazartesiye kadar sabret, yine dayanamazsan o gün yaparsın test ☺️

Kızlar bugün dayanamadım kan testi verdim 10 Ekim'de beta hCG <3 çıkmıştı şimdi sonucum çıktı 3,31 çıktı yükselme olmuş değil mi adetime 4 gün var ❤🙈

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-13-16-08-11-954_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-10-13-16-08-11-954_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar bugün dayanamadım kan testi verdim 10 Ekim'de beta hCG <3 çıkmıştı şimdi sonucum çıktı 3,31 çıktı yükselme olmuş değil mi adetime 4 gün var ❤🙈
Yükseliyor gibi geldi bana da canımm ya inşallah sağlıkla artar🥹🙏🏼

Kızlar adetime 2 gün var testim böyle çıktı yükselme olmuştur değil mi böyle koyu çıktıysa eğer 🥰🙈

Eklentiler

• IMG_20231014_223049.jpg
    IMG_20231014_223049.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar adetime 2 gün var testim böyle çıktı yükselme olmuştur değil mi böyle koyu çıktıysa eğer 🥰🙈
Evet canımmm inşallah olmuştur bak benimde testlerim böyleydi🥰kullanıcı adın değişmiş yaa bir an tanıyamadım kimdi bu acaba diyorum😂

Eklentiler

• 20230702_073722.jpg
    20230702_073722.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 30
Maşallah sizinde erken belirmiş benim belirmiş değil mi 🙈 adettim p.tesi bide ne zaman kan testi verdiniz acaba
Evet benim çizgime benziyor☺️ben adete 1 gün kala o gördüğün testi yaptımm ertesi gün adet günümde de kan verdim 202 çıktı değer 🥰

Evet benim çizgime benziyor☺️ben adete 1 gün kala o gördüğün testi yaptımm ertesi gün adet günümde de kan verdim 202 çıktı değer 🥰
Ne güzel benim de adet günüm p.tesi salı günü vereyim ozaman 🥰 en son yapmıştım beta 3,31 di yükselme olmuş ki böyle çikti değil mi. Allahın izniyle

X