Ovulasyon testi

Ne güzel benim de adet günüm p.tesi salı günü vereyim ozaman 🥰 en son yapmıştım beta 3,31 di yükselme olmuş ki böyle çikti değil mi. Allahın izniyle
Aynen öyle yapabilirsin bana da yükselmiş gibi geldi maşallah çizgin belirmiş çünkü 🌸☺️

Merhaba canım beta hcg 17,2 çıktı en son verdiğim yani 13 Ekim'de 3,31 di 16 Ekim'de verdiğim 17,2 çikti hamileyim cuma günü tekrar vereceğim❤🙈
Ayyy maşallah maşallah çok sevindim canımm tebrik ederimmm sağlıkla yükselsin sağlıkla kucağına al inşallah bebişini😍

Ayyy maşallah maşallah çok sevindim canımm tebrik ederimmm sağlıkla yükselsin sağlıkla kucağına al inşallah bebişini😍
Amin inşallah canım ya tahminen geç döllenme çünkü yumurtlama dönemin de ailemin yanındaydım cuma tekrar vereceğim inşallah güzel sonuç alırım tekrar ❤🙈

Amin inşallah canım ya tahminen geç döllenme çünkü yumurtlama dönemin de ailemin yanındaydım cuma tekrar vereceğim inşallah güzel sonuç alırım tekrar ❤🙈
Yaaa ne güzel ama geç döllenmede olsa denk gelmiş çok şükür 😍💜haberlerini bekliyorum yine💕

Yaaa ne güzel ama geç döllenmede olsa denk gelmiş çok şükür 😍💜haberlerini bekliyorum yine💕
Aynen canım bide doktor sana ne ilaç verdi acaba ben doktoruma yazdım da
Progestan 100 mg sabah akşam tok
Coraspin günde bir
Folbiol günde bir
Benexol günde bir tok karna başlayalım
Bunları kullan dedi benim diğer bebeğim gelişmedi ya bu gelişsin diye verdi

Aynen canım bide doktor sana ne ilaç verdi acaba ben doktoruma yazdım da
Progestan 100 mg sabah akşam tok
Coraspin günde bir
Folbiol günde bir
Benexol günde bir tok karna başlayalım
Bunları kullan dedi benim diğer bebeğim gelişmedi ya bu gelişsin diye verdi
Bana herhangi bir ilaç vermedi canım sadece folik asitle d vitamini kullandırdı
Ama sana yazdığı ilaçları ben duymuştum baya işe yarıyor inşallah bu sefer bebişin çok güzel gelişecek🌸

M Masal2112 senin adına çok sevindim 😍🥰 Bu konu başlığı altında üç bebiş haberi aldık çok şükür, inşallah bebeğine sağlıkla kavuşursun ve inşallah hamileliğin güzel ilerler. Senin için çok mutlu oldum

M Masal2112 senin adına çok sevindim 😍🥰 Bu konu başlığı altında üç bebiş haberi aldık çok şükür, inşallah bebeğine sağlıkla kavuşursun ve inşallah hamileliğin güzel ilerler. Senin için çok mutlu oldum
AMİN inşallah canım bugün değerim 37,3 olmuş iki gün önce 17,2 di yükselme olmuş kazasız belasız kucağımıza alalım ❤

Bana herhangi bir ilaç vermedi canım sadece folik asitle d vitamini kullandırdı
Ama sana yazdığı ilaçları ben duymuştum baya işe yarıyor inşallah bu sefer bebişin çok güzel gelişecek🌸
Canım beta hcg 17,3 den 37,3 olmuş yükselme iki kat olmuş değil mi? Haftaya kadar test vermiyim diyorum

X