Ovulasyon testi

Adet başlangıcından sayarsak 11 mayısta regl olmuştum 15 gün oluyor

Regl tarihim 24 Nisan
9.günüm bugün ilk defa ovulasyon testi yapıyorum yorumlar mısınız
Loboquick marka
Pik midir
Değilse tahmini kaç gün sonra pik olur tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Eklentiler

• IMG_1627.jpeg
    IMG_1627.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 40
Regl tarihim 24 Nisan
9.günüm bugün ilk defa ovulasyon testi yapıyorum yorumlar mısınız
Loboquick marka
Pik midir
Değilse tahmini kaç gün sonra pik olur tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Pik değil benimde daha pik olmadı 6 gündür ikinci çizgi daha koyu ama pik olmadı bekliyorum bende siz ne zamandır deniyorsunuz bebiş

Anladım insallah bu ay güzel haberler alırız 😊🙏
İnşallah ama benim geç yumurtlama olacak galiba 11 mayısta regl olmuştum bugun 22. Günüm hala yok sadece c cizgisine yakın koyulukta oldu bir kere o kadar hala devam ediyorum 😏

Ya canım. Bende 8 aylık evliyim. Hiç korunmadık. Ama gebelik olmadı daha. Bende bir gebenin günlüğünden aldım testi. Adetimle 1. Gününden itibaren bugün 18. Günüm ama henüz pik görmedim. Nie böyle oldu anlamadım🥺
Bendede olmadı ya anlayamadım valla

Günaydın kızlar. Size bir sorum olacak. 16 mayıs adetimin 1. Günü. 20. Gündeyim şuanda. Yumurtlama takibi yapıyorum. Ama henüz pik göremedim. Ama kasık ağrılarım var. Batmalar oluyor. Size sorum şu. Kasık ağrısından sonra mı yumurtlama görülür. Yoksa şıan yumurtladığım için mü kasık ağrılarım var. Yardımcı olur musunuz🌹

Günaydın kızlar. Size bir sorum olacak. 16 mayıs adetimin 1. Günü. 20. Gündeyim şuanda. Yumurtlama takibi yapıyorum. Ama henüz pik göremedim. Ama kasık ağrılarım var. Batmalar oluyor. Size sorum şu. Kasık ağrısından sonra mı yumurtlama görülür. Yoksa şıan yumurtladığım için mü kasık ağrılarım var. Yardımcı olur musunuz🌹
Günaydın canım bende 21. Günde pik gördüm yumurtlama baslamadan önce yavas yavas kasık agrısı baslıyor bende sag yumurtalık kısmım agrıyordu daha sonra beyaz bi akıntı gelmisti

Sen 2 Saat öncesinden sıvı alımına dikkat et ve hergun aynı saatte yap testlerini

Günaydın canım bende 21. Günde pik gördüm yumurtlama baslamadan önce yavas yavas kasık agrısı baslıyor bende sag yumurtalık kısmım agrıyordu daha sonra beyaz bi akıntı gelmisti
Anladım canım. Peki kaç gün öncesinden ağrın başkadı. Benim 3. Gündür ağrıyor. Sol tarafım sancı yapıyor. Ama pik olmadım bugünde. Bide sen adetinin 1. Gününden mi hesap yaparak 21. Gün diyosun

Anladım canım. Peki kaç gün öncesinden ağrın başkadı. Benim 3. Gündür ağrıyor. Sol tarafım sancı yapıyor. Ama pik olmadım bugünde. Bide sen adetinin 1. Gününden mi hesap yaparak 21. Gün diyosun
Evet canım adetin 1. Gününden hesap yapılıyor zaten benimde 3 gün falan oldu

X