Ovulasyon testi

ecemree

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
552
112
22
Adetim 11 mayısta başladı adet bitiminden 17 mayısta ovulasyon testine basladım bugun 24 mayıs ovulasyon testim yorumlar mısınız
IMG_20230524_170811.jpg

nasıl yani? hiçbi bilginiz yok mu ovulasyon testleri konusunda
Testler konusunda bilgim var fakat pik açılımını bilmiyorum yani olamaz mı neden bu kadar şaşırdınız anlayamadım ilk defa ovulasyon testi kullanıyorum bu arada.

Testler konusunda bilgim var fakat pik açılımını bilmiyorum yani olamaz mı neden bu kadar şaşırdınız anlayamadım ilk defa ovulasyon testi kullanıyorum bu arada.
Pik yumurtlama olduğu günü ifade eder. C ve t çizgisi aynı kırmızılıkta ya da t çizgisi daha koyu olduğunda pik günü demektir. O günü değerlendirmek gerekir. Ertesi gün t çizgisi tekrar silikleşir bu da yumurta çatladı demek o günler değerlendirilmeli. Henüz testiniz pik değil

Şaşırmadım, ne umarak yapıyorsunuz o zaman testleri? normal bi soru sordum gayet, ona göre anlatmak amaçlı

Pik yumurtlama olduğu günü ifade eder. C ve t çizgisi aynı kırmızılıkta ya da t çizgisi daha koyu olduğunda pik günü demektir. O günü değerlendirmek gerekir. Ertesi gün t çizgisi tekrar silikleşir bu da yumurta çatladı demek o günler değerlendirilmeli. Henüz testiniz pik değil
Teşekkür ederim

Şaşırmadım, ne umarak yapıyorsunuz o zaman testleri? normal bi soru sordum gayet, ona göre anlatmak amaçlı
T çizgisininde kırmızı oldugunda yumurtlama oldugunu biliyordum sadece isim olarak pik oldugunu bilmiyordum bu yuzden sordum.

Bu önemli pik günlerini ve birkaç gün öncesini değerlendirin, ilişki sonrası 20-30 dk ayağa kalkmadan uzanabilirsiniz, yumurtlama gününde çatlama için havuç tüketebilirsiniz, stres yapmamak da çok önemli
Teşekkür ederim

Bu önemli pik günlerini ve birkaç gün öncesini değerlendirin, ilişki sonrası 20-30 dk ayağa kalkmadan uzanabilirsiniz, yumurtlama gününde çatlama için havuç tüketebilirsiniz, stres yapmamak da çok önemli
Merhaba bu sefer geçen attıgım ovulasyon testine göre daha belirgin
IMG_20230526_195349.jpg

Merhaba, henüz pik(yumurtlama) değil ama aynı saatlerde devam edin sanki yakın gibi, kaçıncı gününüz bugün
Bugun ovulasyon testimin 11. Günündeyim evet henüz pik değil ama daha belirgin oldugunu fark edince yakınlarda pik olacak gibi inşallahh😂😍

X