Ovulasyon testi

Sadece saglikli beslenerek kilonu kontrol altina alip koruyabilirsin gökkuşagi tabak olcak rengarenk sebzeler yogurt hic eksik olmasin et yada izgara seyler iyi pişmiş olmali gebeler icin önemli.. ara ögün findik fistik, arada bir avakado bol bol su hic ihmal edilmemeli kan yapici meyveler ayrica asiri baharatli yemekler pek iyi degil diye biliyorum bide her bitki cayi icilmiyor doktoruna danisarak icersen gayet normal rahat gebelik gecirip tadini cikarabilirsin😊
Çok teşekkür ederim. 😊 İnşallah normal geçer bu gebelik. Şimdilik kendimi çok moda sokmak istemiyoeum

Ya cok güzel benceee nekadarlik oluyor bu deger ile?😍😍🙏 ayy icim kipir kipir oldu cok sevindim..
Çok teşekkür ederim. Ama bilmiyorum ne kadarlık. Gerçek mi ondan bile emin değilim 🥺 perşembe günü tekrar test yapıp artışa bakmam gerekiyor. Yoksa sevinemiyorum maalesef 😞

Sonuç geldi. 237 çıkmış 😊 ama ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum 🥴
Ne düşüneceksin sevinn maşallah diyelim 2güne bir 2kat veya %60 artış takip et artık kendine de çok dikkat et henüz çok yeni söylemeyin kimseye kalp atışını duymadan
Bize belirtilerinden bahset normal adete kadar başlayan belirtileeden de bahset ilerde umutlanalım biraz🌹😘😄

Çok teşekkür ederim. Ama bilmiyorum ne kadarlık. Gerçek mi ondan bile emin değilim 🥺 perşembe günü tekrar test yapıp artışa bakmam gerekiyor. Yoksa sevinemiyorum maalesef 😞
Adete göre 2 haftalık ama en net ultrasonda ki ölçümlerle geçiyor. Derin bir nefes al birkaç gün her stresi at kafandan sonra yepyeni bir hayat ve onun getireceği streslere hazırlan yavaştan☺️🥰

Adete göre 2 haftalık ama en net ultrasonda ki ölçümlerle geçiyor. Derin bir nefes al birkaç gün her stresi at kafandan sonra yepyeni bir hayat ve onun getireceği streslere hazırlan yavaştan☺️🥰
Stresi kafadan atmak değil daha da streslendim. Perşembe tekrar test yaptırıp artış var mı onu görmem gerekiyor öncelikle. Çünkü birisi düşükten sonra hcg değeri düşmemiş olabilir dedi. Çünkü zamanlama olarak da garip yani. Emin olamıyorum. O yüzden yeni test sonucunu görmeden içim rahat etmeyecek gibi 🥺🥺

Stresi kafadan atmak değil daha da streslendim. Perşembe tekrar test yaptırıp artış var mı onu görmem gerekiyor öncelikle. Çünkü birisi düşükten sonra hcg değeri düşmemiş olabilir dedi. Çünkü zamanlama olarak da garip yani. Emin olamıyorum. O yüzden yeni test sonucunu görmeden içim rahat etmeyecek gibi 🥺🥺
Hadi hayırlısı bakalım içini ferah tut

Olsun sen üzülme saglikli beslenmeye basla bence vitaminlerine devam et seninle🙏🍀

Kizlar Merhaba sat 26 Eylül Dü. 3 4 gun regl sürdü ama kirmizi olmadi. Testler negatif tabi. Bu sabah doktora gittim adet olamadim dedim alttan muayene etti 6 milimlik kist var adetle atarsin önemsiz o dedi. Bana duphaston ve folbiol yazdi. Ben duphastonu ne zaman kullanmaya baslayim acaba gebeliği destekliyorsa yumurtlamayi mi beklesem

Lütfen bana yardım eder misiniz ilk defa deniyorum. 1. Gün ilk fotoğraf. 2. Fotoğraf da ertesi gün. Reglim 18 Eylül idi. Ben ovulasyon öncesi ve ovulasyon günü bir de silikleştiği günü değerlendirdim yani dün değil evvelsi gün dün uyuyakaldım bugün de olacak sizce yeterli mi hanımlar ?

Eklentiler

• 8072A6C3-DA1D-43CA-B307-337846EE9F83.jpeg
    8072A6C3-DA1D-43CA-B307-337846EE9F83.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 44
  • 8D7C5C80-BA39-46E8-B616-ABDDE2DF76A6.jpeg
    8D7C5C80-BA39-46E8-B616-ABDDE2DF76A6.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 54
Lütfen bana yardım eder misiniz ilk defa deniyorum. 1. Gün ilk fotoğraf. 2. Fotoğraf da ertesi gün. Reglim 18 Eylül idi. Ben ovulasyon öncesi ve ovulasyon günü bir de silikleştiği günü değerlendirdim yani dün değil evvelsi gün dün uyuyakaldım bugün de olacak sizce yeterli mi hanımlar ?
Bugün ve yarını da değerlendir bence. Yeterli olur o şekilde inşallah

Kizlar yardımcı olurmusunuz dün pik mi olmuş. İlk defa kullaniyorum

Eklentiler

• 16649721049018048112519651834342.jpg
    16649721049018048112519651834342.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 39
X