Ovulasyon testi

Evet. Gebelik testi ☺️😍 siz hormonlar pozitif gösteriyor hep deyince ben gebelik testi için dediniz sandım. Korktum biraz da. Bugün yaptım daha 😊
Hayiir canim ben ovulasyon icin dedim özellikle pko hastalari icin cok sevindimm ya sabir süren nekadardi ? Uzun süre pik cikiyrsa ovulssyonda oda gebelik anlaminq geliyomus burda ögrendm bende hayirli olsun insallah🙏 bende cok istyrm ama 3 yildir olmadi

Hayiir canim ben ovulasyon icin dedim özellikle pko hastalari icin cok sevindimm ya sabir süren nekadardi ? Uzun süre pik cikiyrsa ovulssyonda oda gebelik anlaminq geliyomus burda ögrendm bende hayirli olsun insallah🙏 bende cok istyrm ama 3 yildir olmadi
Sabır sürem mi?

Hayırlı uğurlu olsun inşallah çok sevindim maşallah 21 Eylül reglindi ne kadar erken göstermiş kendini Miniş
Umut kaynağımsın beraber olalım bu ay inşallah 😘
Çok teşekkür ederim. Ben de onu anlayamadım. Üstüne görme olsa test daha koyu çıkmalıydı. Bilmiyorum artık. Rabbim en hayırlısından sana da nasip etsin inşallah ☺️

Nekadar bekledin demek istedim bebek icin
Ay ne güzel tabirmiş o. Sabır süresi ☺️
Canım ben 2.5 sene önce kimyasal gebelik geçirdim. Ondan sonra bebek istedik ama hiç olmadı 2.5 sene boyunca. 10 haziranda gebe olduğumu öğrendim. Kalp atışını gördük doktorda ama duymadık. Yaklaşık 2 aylıktı. Bi sonraki gidişimde kalbinin durduğunu öğrendik. Temmuz başında ilaçla düşük yaptım. Bugün de böyle öğrendim işte gebe olduğumu. İnşallah gerçekten vardır ve kucağıma alırım bu sefer 😊

Amin canım sağol ☺️
Kan değeri takibine başla hemen
Regl kaç gün sürmüştü
3-4 gün sürdü regl. Hep öyle olur zaten. Yarın sabah erkenden kan vermeye gideceğiz. Bakalım. Çok merak ediyorum. Yeni açtığım konuda birisi düşükten dolayı bhcg değerinin düşmemiş olabileceğini söyledi ama. İnşallah öyle bsey değildir

Ay ne güzel tabirmiş o. Sabır süresi ☺️
Canım ben 2.5 sene önce kimyasal gebelik geçirdim. Ondan sonra bebek istedik ama hiç olmadı 2.5 sene boyunca. 10 haziranda gebe olduğumu öğrendim. Kalp atışını gördük doktorda ama duymadık. Yaklaşık 2 aylıktı. Bi sonraki gidişimde kalbinin durduğunu öğrendik. Temmuz başında ilaçla düşük yaptım. Bugün de böyle öğrendim işte gebe olduğumu. İnşallah gerçekten vardır ve kucağıma alırım bu sefer 😊
Evet, yanlis anlamadin insallah öyle sormak istedim😊 bizimde 3 yil olcak haftaya hic olmadi bizim artik hayirlisi insallah vardir kan sonucunu paylasirmisin? Merak ettim gercekten

3-4 gün sürdü regl. Hep öyle olur zaten. Yarın sabah erkenden kan vermeye gideceğiz. Bakalım. Çok merak ediyorum. Yeni açtığım konuda birisi düşükten dolayı bhcg değerinin düşmemiş olabileceğini söyledi ama. İnşallah öyle bsey değildir
İçini ferah tut kaç ay olmuş adet de olmuşsun bence öyle bir şey olmaz
Adetten hemen sonra yumurtlamışsın canım bu durumda
Çok sevindim senin adına darısı tüm isteyenlere

Evet, yanlis anlamadin insallah öyle sormak istedim😊 bizimde 3 yil olcak haftaya hic olmadi bizim artik hayirlisi insallah vardir kan sonucunu paylasirmisin? Merak ettim gercekten

Çok sevindim senin adına darısı tüm isteyenler
Tek merak ettiğim bu kadar erken çıkması testte
Sen bence adet görmedin ya çünkü idrara baya geç düşüyor bhcg
Hadi bakalım merakım arttı😄

Hanımlar merhaba, bu ay ilk defa ovülasyon testi kullandım. Adetim 5 gün sürdü ve biter bitmez testlere başladım. Bugün 9.günü yaptım sonuç bu şekilde. Yorumlayabilir misiniz acaba ?
4912364F-B7CB-45BF-A65D-51ACFEB18569.jpeg

Bence adetten de önce oldu döllenme. Bilmiyorum ama ona çıkıyor sanki sonuç 😊

Tek merak ettiğim bu kadar erken çıkması testte
Sen bence adet görmedin ya çünkü idrara baya geç düşüyor bhcg
Hadi bakalım merakım arttı😄
Ahahaha. Olabilir 😅😅 ya da üstüne görme kanaması gibiydi belki de 😅 bakalım kan testinde daha da belli olur ☺️

Yarın yaptırınca paylaşırım inşallah. 😊 gittiniz mi doktora hiç? Ne dedi?
Gittim canim polikistik over sendromu adet düzenszligi yasiyorum ergenlkten beri evlenince daha kötü oldu kiloda cok aldim sonradan hormonlar filanda iyi degil kilo ver dedi veremiyorum simdide insulinn direnci icin ilac aliyorum tedavi olarak ..

X