Ovulasyon testi

Gittim canim polikistik over sendromu adet düzenszligi yasiyorum ergenlkten beri evlenince daha kötü oldu kiloda cok aldim sonradan hormonlar filanda iyi degil kilo ver dedi veremiyorum simdide insulinn direnci icin ilac aliyorum tedavi olarak ..
Valla bana da kilo ver dedi doktor. Bi de doktorum ilaçlar ve kendi yaptığı kürü verdi. Onlar işe yaramış olabilir bende. Bilmiyorum ama diyeti şiddetle tavsiye ederim. Yapabiliyor musun bilmiyorum ama en azından öğlen 12 akşam 6 arasında ye sadece. Öncesinde ve sonrasında hiç bsey yeme

Valla bana da kilo ver dedi doktor. Bi de doktorum ilaçlar ve kendi yaptığı kürü verdi. Onlar işe yaramış olabilir bende. Bilmiyorum ama diyeti şiddetle tavsiye ederim. Yapabiliyor musun bilmiyorum ama en azından öğlen 12 akşam 6 arasında ye sadece. Öncesinde ve sonrasında hiç bsey yeme
Diyete basladm yarim biraktim.diyetisyenle görsyrdm ilk haftasi iyi gidiyordu sonra böyle depresyona girdim biraktim😥 yine baslicam walla toparlanmam gerek gercekten..

Diyete basladm yarim biraktim.diyetisyenle görsyrdm ilk haftasi iyi gidiyordu sonra böyle depresyona girdim biraktim😥 yine baslicam walla toparlanmam gerek gercekten..
Çok faydasını görürsün bence. Muhakkak görüş. Diyetisyensiz yapıyorduk biz diyeti. 12-6 arası yiyorduk ve dikkat ederek yiyorduk. Spor da yaparsan gerisi kolay

Inan hic bi fikrim yok yumurta diyeti yapiordum bide insulin ilaci matofin aliyordum heralde istemsizce verdim öyle 🤷‍♀️ bide kilodan cok ödem oluyordu vucutta onunda etkisi var adet olamadigimdan
Hmm. Anladım. Ne güzel vermişsiniz. Ben de 75 kiloyum. 1.65 boyum

İnşallah. Gebelikte nasıl yapılır diyet bilmiyorum tam ama ben de devam edeceğim diyete. Spor yapmam sadece
Sadece saglikli beslenerek kilonu kontrol altina alip koruyabilirsin gökkuşagi tabak olcak rengarenk sebzeler yogurt hic eksik olmasin et yada izgara seyler iyi pişmiş olmali gebeler icin önemli.. ara ögün findik fistik, arada bir avakado bol bol su hic ihmal edilmemeli kan yapici meyveler ayrica asiri baharatli yemekler pek iyi degil diye biliyorum bide her bitki cayi icilmiyor doktoruna danisarak icersen gayet normal rahat gebelik gecirip tadini cikarabilirsin😊

X