Ovülasyon testi yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar bu gün yapdigim yumurtlama catlamiwmi oluyo?

IMG_20230125_121324.jpg

Piki görmedim de o teste ben de zamanında bakmadım sadece dün koyuydu baya akşaminda açılmıştı sonra diğer testte de koyuluk görünce siliklesince çatladı mi dedim böyle köyü olup birden silik olur mu akşamında
Canım test ilk 20 dk içinde doğru sonucu verir akşam aynı test silikleşmişse bir sorun yok ilk aldığın sonuç doğru ama farklı test yapmışsanız akşam silik çıktıysa çatlamıştır

Ahh maalesef bende de var o Pcos o yüzden dengesiz oluyor.Ben bu testten kullanmadım hiç bilmiyorum doğruluğu güvenilirliği ama bir gebenin günlüğü sayfasından alıyorum instagramdan.
Ben azeriyim ve trendyoldan sipariş verdim yorumları okuyub aldım herkes memnundu en iyisi doktar diyen kimi gün aşiri iliwki yapmak allahdan hayırlısı☺️

Canım test ilk 20 dk içinde doğru sonucu verir akşam aynı test silikleşmişse bir sorun yok ilk aldığın sonuç doğru ama farklı test yapmışsanız akşam silik çıktıysa çatlamıştır
Teşekkür ederim canım sabah farklı testi koyuydu sonra akşam her şeye dikkat ederek yaptım siliklesmisti ertesi günün sabahı da silikti

Teşekkür ederim canım sabah farklı testi koyuydu sonra akşam her şeye dikkat ederek yaptım siliklesmisti ertesi günün sabahı da
Evet canım pikten sonra silikleşmeye başlıyorsa çatlamıştır
Canım Bir şey daha sormak istiyorum koyulasti ama pik yapmadı bu her zaman olur mu koyulaşıp siliklesmesi

Ahh maalesef bende de var o Pcos o yüzden dengesiz oluyor.Ben bu testten kullanmadım hiç bilmiyorum doğruluğu güvenilirliği ama bir gebenin günlüğü sayfasından alıyorum instagramdan.
Canım bir wey soruwa bilirmiyim toplam4 gün pik gösterdi bu gün yapdim böyle cikdi bu gün değerlendirsem hamile kalma şansım varmı acaba
IMG_20230127_181206.jpg

X