Ovülasyon testi yardım lütfen

serendipity16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
491
216
29
Arkadaşlar merhaba ben 10 ocaktan beri testi yapıyorum ilk defa yapıyorum dün çift çizgi gördüm bugün yaptığımda yine t çizgisi silik çıktı normalde yumurtalamanın diğer günü c çizgisi silik t çizgisi belirgin çıkmaz mı ? Bu ne anlama geliyor yumurtlama bitti mi demek ? Bugün normal yaptığım saatten yarım saat önce yaptım evden çıkmam gerektiği için bi de 2 saat önceden sıvıyı kesemedim o mu etkiledi acaba

Eklentiler

• 998A78F0-ADE9-4939-8DF4-D4A251C01699.jpeg
    998A78F0-ADE9-4939-8DF4-D4A251C01699.jpeg
    186,3 KB · Görüntüleme: 1.011
Yumurtlama olduktan yaklaşık 24 ya da 36 saat içinde çatlar. Silik çizgi çıkması catladigini gösterir. C çizgisi kontrol çizgisi oluyor. Testin çalışıp çalışmadığını gosteriyor. Hep aynı koyulukta çıkar.Sizin işiniz t çizgisi ile. Bugünü de değerlendirmelisiniz.

Öyle mi teşekkür ederim kimi yerlerde c çizgisi silik t çizgisi daha belirgin çıkıyordu yumurtlamadan sonra o yüzden kafam karışmıştı

Öyle mi teşekkür ederim kimi yerlerde c çizgisi silik t çizgisi daha belirgin çıkıyordu yumurtlamadan sonra o yüzden kafam karışmıştı
yok lh cok yuksek olursa oyle cıkar ama genelde c t aynı ya da t c den bıraz daha koyu olur. her zaman c t nın yanında sılık kalacak kadar t koyulasmaz :))) ertesı gun falan yıne sılıklesır catladıgını gosterır sılıklesmesı de.

Arkadaşlar merhaba ben 10 ocaktan beri testi yapıyorum ilk defa yapıyorum dün çift çizgi gördüm bugün yaptığımda yine t çizgisi silik çıktı normalde yumurtalamanın diğer günü c çizgisi silik t çizgisi belirgin çıkmaz mı ? Bu ne anlama geliyor yumurtlama bitti mi demek ? Bugün normal yaptığım saatten yarım saat önce yaptım evden çıkmam gerektiği için bi de 2 saat önceden sıvıyı kesemedim o mu etkiledi acaba
13 Ocak pik gibi sıvı alımına dikkat etmelisin canım doğru sonuç alamayabilirsin.13 Ocak değerlendirseydin sabah yine yapın .ikiside belirginse aynı koyuluktaysa yumurtlamadır . T çizgisi silinmeye başladğında çatlamış demektir :)

Yumurtan catlamis cnm 13 u pik gunun insallah degerlendirmissindir ve bugunude degerlendir derim Rabbim insallah gonlunuze gore versin

13 Ocak pik gibi sıvı alımına dikkat etmelisin canım doğru sonuç alamayabilirsin.13 Ocak değerlendirseydin sabah yine yapın .ikiside belirginse aynı koyuluktaysa yumurtlamadır . T çizgisi silinmeye başladğında çatlamış demektir :)
13 ocakta dikkat etmiştim bugün çok dikkat edemedim dün ve bugünü değerlendirdik nasip kısmet artık 🤲🏻

Yumurtan catlamis cnm 13 u pik gunun insallah degerlendirmissindir ve bugunude degerlendir derim Rabbim insallah gonlunuze gore versin
Değerlendirdik ikisini de umarım tutmuştur çok teşekkür ederim 🤲🏻

Merhaba rahatsız ediyorum benim testimi de yorumlar mısınız 20 ocakta yaptım çok silikti 1. Resim 21 Ocak ama bakmadan atmıştım çok dağılmış 2. Resim dün 3. Resim dünün akşamı 4. Resimde bugün cevaplarsanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20230122_201156.jpg
    IMG_20230122_201156.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 545
  • IMG_20230122_112236.jpg
    IMG_20230122_112236.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 371
  • IMG_20230122_190908.jpg
    IMG_20230122_190908.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 341
  • IMG_20230123_115452.jpg
    IMG_20230123_115452.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 427
Merhaba rahatsız ediyorum benim testimi de yorumlar mısınız 20 ocakta yaptım çok silikti 1. Resim 21 Ocak ama bakmadan atmıştım çok dağılmış 2. Resim dün 3. Resim dünün akşamı 4. Resimde bugün cevaplarsanız çok sevinirim
Aynı saatlerde ve sıvı alımına dikkat edin birde ilk test anlaşılmıyor ne zaman başladınız teste pik gördünüz mü

Aynı saatlerde ve sıvı alımına dikkat edin birde ilk test anlaşılmıyor ne zaman başladınız teste pik gördünüz mü
Düşük yaptım sonra düzenim falan kayboldu 50 gün geçti üstünden 20 ocakta yaptım t çizgisi silikti baya 21 ocakta yaptım şu falan içmiştim yaptım sonucuna bile atmadan baktım sonra dün çıkardım dün yaptığım var sabah ve akşam olarak bir de bugünku açıkçası dağılan testin pik olduğunu düşündüm ertesi günkü de koyuydu ama akşamı silikti

sıvı alımı önemli birde aynı saatlerde yapmaya çalışın genelde 14-16 arası ve 20-22 arası uygun ..koyuluk olarak zaten ikisi aynı koyuluktysa yumurtlama ama T silikse yumurtlama değil .yumurtlamayı gördüğünüzde yani ikisi aynı kötülükte olduktan sonra çatlama olacak t silinmeye başlayacak .testlere dikkat etmezseniz doğru sonuç alamayabilirsiniz ☺️😊

Yapmaya devam edin bırakmayın hiç ama dediğiniz gibi çatlamış olblir ☺️
Piki görmedim de o teste ben de zamanında bakmadım sadece dün koyuydu baya akşaminda açılmıştı sonra diğer testte de koyuluk görünce siliklesince çatladı mi dedim böyle köyü olup birden silik olur mu akşamında

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa ovulosyon testi yapıyorum adetimin 9 cu günü ilaç tedavisi alıyorum yumurtlama varmı acaba sonuncu bu gün yapdigim
IMG_20230123_212427.jpg
IMG_20230124_140002.jpg

X