Ovulasyon testi ve Hamilelik

meriyc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
27
24
28
Öncelikle herkese merhaba,
size biraz hikayemden bahsedip araştıran kadınlara umut olmak istiyorum. bu ay ilk defa avulasyon testi ile takip yapıp yumurta çatlamamı yakaladım. sonra başlıklarda ve yorumlarda ovulasyon testi ile gebelik öğrenildiği için testi yapmaya devam ettim her gün koyulaşır mı umuduyla yaptım testimi ve her testte ya üzüldüm ya sevindim.

reglime 6 gün varken yine ovulasyon testi yaptım ve 2.çizgi çok silik çıktı akşam içim huzursuzlandı ve erken gebelik testi yaptım prodector marka testte hemen çıkmadı başta silikti o yüzden predictor ile test yaptım ve anında ikinci çizgiyi gördüm. allaha ilk gebelik testini yaparken yalvardım mucizeni gönder diye gerçekten göndermişti allah bu duyguyu isteyen herkese nasip etsin kızlar.
bu sabaha ovulasyonla bir daha test yaptım ve koyu çizgi çıktı doğruymuş demekki koyulaşma olayı ama sakın inancınızı kaybetmeyin benim öğrendiğim gün aşırı silikti.
mayıs ayında bir gebelik kaybı yaşadım, psikolojik olarak çok kötüydüm umarım mucizemle her şey harika olucak sağlıklı huzurlu bir süreç yaşayıp kucağıma alıcam inşallah. bekleyen herkes inşallah sağlıklaa bebeklerini kucaklarına alırlar.
Benim şüphelenme nedenlerim kremsi beyaz akıntım vardı, karnımda küçük ağrılar vardı ve biraz mide bulantım vardı, henüz doktora gitmedim çok erken öğrendiğim için inşallah süreç hepimiz için çok güzel geçer yolumuz hep çiçeklerle dolu olur :KK200::KK200:

4 Fotoğraflı Izgara Hikayen.jpg
2.png

Canım Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ben de çok istiyorum. Bana da dua eder misin. Pcosum var 1 yıldır deniyoruz bu ay rahim filmi çektirecegim. Ama hiç ovulasyon testini denemedim. İçinde detaylı açıklama var mı neyi nasıl anlayacagimizla ilgili?

Canım Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ben de çok istiyorum. Bana da dua eder misin. Pcosum var 1 yıldır deniyoruz bu ay rahim filmi çektirecegim. Ama hiç ovulasyon testini denemedim. İçinde detaylı açıklama var mı neyi nasıl anlayacagimizla ilgili?
canım benim içini ferah tut allah inşalah tez vakitte nasip etsin, arkadasımında pcosu vardı doktor asla olmaz tüp bebeksiz dedi korunmayı bıraktıkları ay hamile kaldı ve doğuma çok az kaldı içini ferah tut, rahim filminden sonrada genelde çok kolay kalınıyor diyolar iyi düşün pozitif şeyler bizimle olsun inşallah bende kayıp yaşadım korkularım var tabiki ama hep iyi çekicem bu sefer.
ben trendyoldan aldım innovita marka reglden sonra başladım hergün yapmaya ama aynı saatte ve su alımını 2 saat öncesinde kestim. 17.08de iki çizgide koyu olduğunda yumurta oluşumunu yakaladım ertesi günler silikleşmeye başladı o 3-4 günü değerlendirdim.

canım benim içini ferah tut allah inşalah tez vakitte nasip etsin, arkadasımında pcosu vardı doktor asla olmaz tüp bebeksiz dedi korunmayı bıraktıkları ay hamile kaldı ve doğuma çok az kaldı içini ferah tut, rahim filminden sonrada genelde çok kolay kalınıyor diyolar iyi düşün pozitif şeyler bizimle olsun inşallah bende kayıp yaşadım korkularım var tabiki ama hep iyi çekicem bu sefer.
ben trendyoldan aldım innovita marka reglden sonra başladım hergün yapmaya ama aynı saatte ve su alımını 2 saat öncesinde kestim. 17.08de iki çizgide koyu olduğunda yumurta oluşumunu yakaladım ertesi günler silikleşmeye başladı o 3-4 günü değerlendirdim.
Deniycem ben de inşallah olur da yazarım buraya :)

Merhaba kızlar testime bakarmısınız henüz pik değil sanırım olmaya yakın gibi ? Adet bitiminin 17. Günündeyim
En son bugün tarihli pembe kapak artımed testten birtane kalmıştı ve innovita sipariş etmiştim kargom bugün gelince peçete de ki innovita testinide denemek istedim.

Eklentiler​

Eklentiler

• IMG_4868.jpeg
    IMG_4868.jpeg
    170,9 KB · Görüntüleme: 184
Merhaba kızlar testime bakarmısınız henüz pik değil sanırım olmaya yakın gibi ? Adet bitiminin 17. Günündeyim
En son bugün tarihli pembe kapak artımed testten birtane kalmıştı ve innovita sipariş etmiştim kargom bugün gelince peçete de ki innovita testinide denemek istedim.

Eklentiler​

koyulaşmaya başlamış ama sıvı tüketimine dikkat ediyorsunuz dimi kesmeyinci sıvıyı silik çıkıyor çok fark ediyor, innovita silik çıkmış ama aynı saatte mı yaptmıştınız acaba

koyulaşmaya başlamış ama sıvı tüketimine dikkat ediyorsunuz dimi kesmeyinci sıvıyı silik çıkıyor çok fark ediyor, innovita silik çıkmış ama aynı saatte mı yaptmıştınız acaba
1.5 saat sıvı almamıştım bugünki testlerde
Evet aynı anda yaptım

Kuzum İnstagram kullanıyorsan eğer birgebeningünlügü sayfa ona yaz o sana her ince ayrıntısına kadar anlatır ovülasyon testi var zaten kendi ürünü çokta memnun olan insan var

X