Ovulasyon Testi Önerisi

Kızlar bugün 26. günüm ve hala silik çizgiden başka bişi yok, ne yapayım sizce??? Galiba ben de adetliyken yumurtlayanlardanım(( çok sinirim bozuluyor kızlar yaaa...

neşe cnm üzülme bende sendenim bir türlü yumurtlama olmayo ısı takibi yaptınmı hiç ben onu deneyeceğim şimdi

neşe cnm üzülme bende sendenim bir türlü yumurtlama olmayo ısı takibi yaptınmı hiç ben onu deneyeceğim şimdi

Yapmaz olurmuyum, 2,5 aydır yapıyorum, o iyice kafa bulandırıyor. Isım bir inip bir çıkıyor ama ovulasyon testinde tık yok.

kızlar bu ay bende ovulasyon tetiyle deniycem.Geçen ay ilk kez bıraktık korunmayı bugün adert oldum,biter bitmez başlıycam ben de testi uygulamaya.Hadi hayırlısı bakalım hepimiz için

Kızlar bu ay bende kullanıyorum ovulasyon testi ama bende de hiç kırmızı çizgi falan çıkmadı.Son testim kaldı ümidim onda...

:))) ilahı çok yaşa emi öldüm gülmekten .. bu erkekler fena .. benimki de geçen ay tam yumurta çatladı.. taktı adam ya çift yumurta varsa 3 üz olursa diye .. 2 gün yandı gitti

Kızlar bu ay bende kullanıyorum ovulasyon testi ama bende de hiç kırmızı çizgi falan çıkmadı.Son testim kaldı ümidim onda...

Canım benim de son 1 testim kaldı, yarın kullanırsam sonrası yok artık. Yenisini almaya da üşeniyorum. Bakalım napıcaz....

:))) ilahı çok yaşa emi öldüm gülmekten .. bu erkekler fena .. benimki de geçen ay tam yumurta çatladı.. taktı adam ya çift yumurta varsa 3 üz olursa diye .. 2 gün yandı gitti

Seninki de benimki gibi komik adammış ya, ne çift yumurtası, tavuk muyuz biz??? :roflol: İşlerine öyle geliyor bunların. Bence bebişsiz gayet rahatllar, rahatları kaçacak iye sallıyorlar bu meseleyi.

nesecim benim de mesela gecen ay 27. gun ok vermisti test. yani ovulasyon testi iste buna sebep oluyır. hergun duzenli yatıgın icin seni strese sokuyor. stres hormonları da direkt yumurta catlatma hormonlarını etkiliyor. yumurta catlamıyor. eger adetin duzenli ise hic kullanma test. eger yarın biterse de yarından sonra ısı olcmeye devam ama testi yapma. yerine 2 gunde bir iliskiye girin. hem stressiz olur. ısıdan anlayınca yumurtladıgını bırakırsın. ısım bir yukselip alcalıyor demissin. cok mu bariz yukselme ve alcalmalar. yazabilrisen yaz da bir bakalım.
yumurtlama olunca bariz artıyor. cok sert bir cıkıs yapıyor yani. 36.2 den 36.4 olmuyır. 36.2 den direkt 36.7 lere falan cıkıyor. direkt anlıyorsun. pes etme. mraliniz de bozma.

bak benim de 20. gun oldu hala silik hala silik. ama Rabbim'in bildigi bir sey vardır. zaten su gunlerde yapsak bebek olmaz cunku esimin cok onemli bir sınavı var ptz. cok stresli. yapsak da bir ise yaramaz. bir de carsamba las vegas'a gidiyoruz. 14 gun yokum. o zaman kafam sakinken belki olur diyorum:)

bir de 26. gun olmus hala gelmemis ya, adetin de buna gore adetin gecikecek haberin olsun. yani normalde 33. gun oluyorsan ve geciktiyse hemen heyecanlanma. cunku yumurtlamadan sonra 12-14 gun neyse iste, o sure gecmesi sart. istersen 40. gun yumurtla uzerine 12-14 ekle adet icin. insallah kırmızılar bir an once gorunur. ama sen denemeye deva et. beklemeyin cizgiyi. cunku erkek 3 gunde iliskiye girmezse spermler hareket yetenegini azaltıyormus. yani rehavet cöküyor hayvancagızlara:) bol sans.

nesecim bu arad mukusun ne alemde? ondan da anlayabilirsin. katı yapıskan ise daha cok var. kremi ise az kalmıs. yumurta akı ise cok yakın. kendini en ıslak hissettigin gun yumurtlama gunundur.

Son düzenleme:
Kibelecim teşkkür ediyorum canım, ısı takibi, ovulasyon testi derken çok yoruldum bir de mukus bakmak istemiyor canım artık. Doktora gitmek istedim eşim biraz daha bekleyelim dedi, bakalım nolcak. Bugün 27. günüm yanılmıyorsam, adetim normalde 30 günde falandı. Geçen ay biraz stres yapınca 33'lere çıktı bu ay iyice sapıcak o zaman senin dediğine göre. Offf yaaa, herşey birbirine karıştı. Son 1 testim kaldı onu da bugün yaparım herhalde hala çıkmazsa herşeyi boşvericem. Canım ısı değerlerimi yazardım ama şuan işyerimdeyim, eve gidince inşallah müsait olursam gönderirim. Ben excelde yazıyorum ve grafik yapıyorum ki rahatça göreyim diye ama iyice karışık değerlerim. Neyse sana da iyi yolculuklar diliyorum, herşey gönlünce olsun. Bakarsın seneye bizde anneler gününe anne olarak gireriz.

Kızlar bugün son testimi yapmayı planlıyorum, dün su içmek zorunda kaldım ve yapamadım. Bakalım bugün nasıl olacak. Bu arada reglim de yaklaşıyor sanırım ağrılarım başladı

nesemese canım umarım herşey gönlünce olur,kafaya takmamaya çalış.Canım birde bu ovulasyon testini nette hangi siteden aldın masa msj atarmısın benim de adetim bitmek üzere ve bende en kısa zamanda almayı düşünüyorum,eczanede bulamadım

Canım ısı değerlerim aşağıda. Yeşiller bu ay. Dün testin sonuncusunu yaptım silikti çizgi ama öncekilere göre daha belirgindi. Bugün ısım en düşük değeri buldu belki de bugün de testim olsaydı bugün çıkabilirdi bence.

Neşecim son testimi yapamadan hastalandım yani bu ay 1 hafta erken geldi.İnşallah gelecek ay kısmetse.

Canım benim adetim de gecikiyor. İyice stres yaptım yine:1no2:

Stres yaptıkça adet gecikiyor her ay benim geç geliyordu bu ayda erken geldi.Bu ay rahim filminden dolayı umutluydum ama hayırlısı.İnşallah hamişlikten dolayı gecikmiştir canım seninki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…