Ovulasyon Testi Önerisi

Sanırım etkiliyormuş canım, istersen doktoruna sor. Hepimiz için en güzeli olsun.

Neşecim stres yapma canım.Bende senin gibi 9-10 aydır bebek isteyenlerdenim ama olmuyor.Ben 3 ay önce doktora gittim çünkü çok merak ediyordum acaba bir şey var mı diye.İlk ay doktorum kendi muayene etti ve iltahap olduğunu söyledi ve ilaç verdi.Binlerce şükür ki iyi ki gitmişim iltahabım geçti(Onlarda etkilermiş hamişliği).2. ay ise ultrasona girdim ve bir şey olmadığını öğrendim.Tabi bu arada eşimde doktora çıktı ve ondada sorun olmadığını öğrendik.3.ay yani bu ay ise rahim filmi çekildi.Tüplerim açık mı kapalı mı ona bakacaklardı.İki tüpümünde açık olduğunu fakat sol tüpümün ilaç verildiğinde açıldğını gördüğünü yapışıklık olabileceğini söyledi doktorum.Ve gerçekten çok sevindim bunu öğrendiğime.Belkide bu ay hamiş olmamı bile sağlayabilir.(Biraz fazla uzatmışım)O nedenle eğer imkanın varsa git doktora ve içini rahatlat derim neşecim.Hakkımızda ne hayırlıysa o olsun.

Canim olmazsa bu konuyu kapaticam da ne demek, senin gibi bir egitimci bunu soylememeli. Eger ortada bir rahatsizlik varsa bunun icin birseyler yapmalisin, doktora danismalisin. Eger bir sorun varsa kendiliginden nasil gelicek bebis? Zaman boyle konularda cok onemli, bunu sen benden daha iyi bilirsin, biyoloji senin alanin. Bu konuyu kapatma lutfen. Endisede etme ama elinden geleni yap ki sonra cok gec olmasin.

Bebekim gerçekten haklısın elimizden geleni yapmalıyız.Ondan sonrası içinde bol bol dua etmeliyiz bence.Bebekim sen doktora gittin mi canım.Bende bu ay ovulasyon testi kullanıyorum bakalım hayırlısı.

kesinlikle katılıyorum.. umut elden bırakılmamalı ama .. biraz da tevekkül lazım.. yani öyle de mutlu olmaya çalışmak ..illaki bebek dersek sanki hayatın genelini reddetmiş oluruz .. yaşamı nefes almayı .. zaten sürprüz bir şekilde gelmesini umud ederek kapatıyor arkadaş da ..sağlığıyla ilgili bir sorun olmadığını ; çok kasmakla ilgili olduğunu varsayarak .. Eğer belirgin şelkilde uzun bir zaman olmamaışsa , ve kesndisinde bir düzensizlik hissediyorsa bir doktora başvurmak da lazım tabi.. Ama belirgin şelkilde uzun bir zaman olmamaışsa , ve kesndisinde bir düzensizlik hissediyorsa .... zira bazı klinikler hiç bir sorun yokkken hastası ol diye de bir sorun varmış gibi davranabiliyorlar..

Bebekim gerçekten haklısın elimizden geleni yapmalıyız.Ondan sonrası içinde bol bol dua etmeliyiz bence.Bebekim sen doktora gittin mi canım.Bende bu ay ovulasyon testi kullanıyorum bakalım hayırlısı.

Doktora gecen ay gitmistim, genel kontrol icin.

Bu ay ucuncu denememiz. Adetime 9 gun var ve kasiklarim ve karnimda belirgin sekilde adet belirtileri basladi.

Dedigin gibi hakkimizda hayirlisi olsun.

Doktora gecen ay gitmistim, genel kontrol icin.

Bu ay ucuncu denememiz. Adetime 9 gun var ve kasiklarim ve karnimda belirgin sekilde adet belirtileri basladi.

Dedigin gibi hakkimizda hayirlisi olsun.

Daha yeniymiş sizin.İnşallah ağrılarında adet ağrısı değilde bebiş ağısıdır canım.a.s.

mavi45 bu pozitif düşünce tarzına hayranım canım, maşallah. Hiç değişme olur mu.

Kızlar bu testlerde sorun yokmuş, bugün hafif bir çizgi çıkt. Yarın gene bakıcam inşallah. Ay inanamadım, göz aldanması mı oluyor diye eşime gösterdim, o da gördü. İşin komiği "hı, evet silik bir çizgi var" deyip dönüp arkasını yattı. Yaaaa laelaelaelaelae ama bu çizgi bugün çalışmamız gerektiğini söylemiyor muydu :uhm:? Ya bu adamı nasıl uyandırıcam şimdi ben??? :sm_confused: :roflol:

Keşke hepimiz hamiş müjdemizi versek hayırlısı ile...Ben testimi yarın da yapıcam ve inşallah yarın eşimi böyle uyutmayacağım, heheh..

işleri güçleri uyumak zaten:))))bi hamiş kalalım uykuyu o zaman görecekler:))))

Nesemese canim benim ya, cok sevindim su cizgiyi bulduguna.. Kocani etkilemenin bir yolunu bulmakta artik sana kalmis. heh heh...

Nesemesecim ama daha zamani degildir yumurtlamanin cunku ikinci cizginin birincisi kadar yada ondanda koyu cikmasi lazim. Ama su an dogru yoldasin. Silik ciktiysa demekki birkac gune yada 1 haftaya yumurtlama olucaktir demek oluyor bu. Allahim ins.

Kızlar çok saolun ya, gerçekten karamsarlığa kapılmıştım. Bende bir sorun mu var diye. Bugün de yapıcam inşallah testi, 3-4 tane kaldı zaten, dikkatli kullanmalıyım. En iyisi testlerim bitse de adete kadar hergün çalışmak, hehe :roflol: :roflol:

Merhabalar
Medı smart bu ay bende 2.kutuyu kullanıyorum.Ne olur ne olamz diye adetim bittiği günden itibaren yaptım. Dün 14.gündü ve kıpkırmızı çizgiyi gördüm :) 8.günden itibaren her gün yaptım.İlk günler hiç çizgi yoktu .11 günden itibaren silik çizgiler oluştu ve 14.gün koyulaştı.
Bende her gün silik gördüğümde sinirleniyordum ama biraz sabretmek gerekiyormuş.
İnşallah hepimizin hayırlısıyla bebişleri olur :) Denemeye devam

Kızlar benim adetime çok az kaldı hala silik çizgiler devam ediyor, 3 testim kaldı topu topu. 3 paket bile yetmedi. Tekrar alsam mı ne dersiniz? Bu 3'ü 2-3 günde bir kullanıp yetirsem mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…