Ovulasyon Testi Önerisi

Canlarım benim, öyle bişi değil çünkü ovulasyon testime göre 2 gün önceye kadar daha yumurtlamamıştım bile((

ne biliyim ya belli olmaz belki önceden olmuştur,hayırlısı yinede moralini bozma psikoloji de çok önemliymiş ya boşver herşey gönlüne göre olur inşallah

Kızlar hala adet olmadım bugün 36.günüm. Geç yumurtladım ama bugünlerde Bebekim123'ün yazdıkları kafama takılıyor. İlk fırsatta doktora gidip test yaptırıcam ben de. Bu ara aşırı kilo aldım ve boğazımda şişlik var. Adetim de düzensiz. Guatr belirtilerine benziyor. Neyse hayırlısı bakalım. Olmadı ovulasyon testlerine tekrar başlarım bu ay. Hepimiz için en hayırlısı olsun. Hepinizi öpüyorum...

Canım kafana takma bi sorunun yoktur Allahın izniyle.Ama doktora yinede git bencede kafan rahatlar ve gecikmelerin nedenini öğrenirsin.İnşallah hamişliktir de seviniriz canım.:teytey:

Canım bu dediklerin guatr belirtisi. Asırı kilo alımı, boğazda şişlik, adette düzensizlik hepsi.. Sen hemen bir doktora git. Çünkü bu düzelmeden hamile kalınamıyor benim bildiğim. Bende de guatr başlangıcı var. Tefor kullanıyorum. Her ay kan tahlili yaptırıcam ve takip edicem düzene girmesi için. Allah yardımcımız olsun.a.s.

geçmiş olsun kızlar...
nesem yumurtlama ile ilgili söylediklerin çok ilginç ovülasyon testinin yanılma ihtimali yok mu? ben de bu ay ovülasyon testi kullanacağım. internetten araştırdığımda donna diye bir test gördüm çok iyi olduğunu söylüyolar. bulabilirsem onu alacağım. donna isimli bu testle ilgili bi bilginiz var mı?

Suakci canım şu tükürükten ovulasyonu bulan testten mi bu donna?

evet canım tükürükten ovülasyonu bulan bir test bu, sürekli kullanılabiliyor, bikaç seferlik değil, bi deniycem bakalım eğer işe yararsa sizlere de haber veririm,gerçi bnmde adetim baya bi gecikti ama hamişe değilim sanırsam...

kızlarrrrrrr hamileyimmmmmmm bugün sonuçç aldıkk allahımm sızede nasip etsin dualarım sizinle işallah allah kucamıza almyı nasip eder

ben pko luyum sadece ilaçla adet gördüğüm halde bile ilk aşılamada tuttu umudunuzu yitirmeyin allahım herkeze tez zamanda nasip etsinn

akçay canım çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin işte Allahtan umut kesilmez örneğide akçay

nesemeşe canım en kısa zamanda doktora görün olurmu en azından seninde bizimde kafamız rahat eder

kızlarrrrrrr hamileyimmmmmmm bugün sonuçç aldıkk allahımm sızede nasip etsin dualarım sizinle işallah allah kucamıza almyı nasip eder

Hayırlısı olsun canım.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.Darısı bizlerin başına.

akçay canım çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin işte Allahtan umut kesilmez örneğide akçay

nesemeşe canım en kısa zamanda doktora görün olurmu en azından seninde bizimde kafamız rahat eder

Ne yani kafanızı mı şişiriyom demek istedin sen şimdi??. Alacağın olsunlaelaelaelaelae. Ben herşeyi yazıyorsam benim durumumdakilere az da olsa yardımım olsun diye :dilcikar:

kızlar merhaba.Bende bua ya ilk defa ovulasyon testi kullandım.:1rolley
4 gündür yapıyorum.İlk gün bir sey cıkmadı.2 ve 3 te ikinci cizgi cıktı ama cok koyu değil.Bugünkü ise baya silik cıktı.:sm_confused:
Ama ben 4 saat tuvalete gitmemek gerektiğini bilmiyordum.:çok üzgünüm:
şimdi benim bu testlerin bir gecerliliği yokmu.Bİrde daha kac gün yapmaya devam edicem:uhm:

Canım sana tavsiyem, hemen bir doktora görün, testle falan vakit kaybetme. Ben az daha tüm şansımı kaybediyormuşum bugün öğrendim. Hiç korkma, ne gerekiyorsa doktorun yapar, gerekirse yumurtlamanı da takip eder.

slm kızlar 3 gündür ovulasyon testini kullanıyorum ilk gün hiç çizgi yoktu,ikinci gün çok silikti,bugün biraz daha belirgin.İki çizgi aynı renkte değildi ama birbirine yakındı.Sanırım yarın daha çok koyulaşır ama ben bugün başlayıp başlamamakta kararsızım.sanırım bugün başlarız çalışmaya :) hayırlısı bakalım.İnşallah hepimiz hayırlısıyla muradımıza ereriz

Ne yani kafanızı mı şişiriyom demek istedin sen şimdi??. Alacağın olsunlaelaelaelaelae. Ben herşeyi yazıyorsam benim durumumdakilere az da olsa yardımım olsun diye :dilcikar:

Canım sen benssenb yi yanlıs anlamıssın bence. Ben okudugumda sunu anladım, doktora git ki hem senin için rahat eder hem de bizim çünkü burda heyseyimizi ne zamandan beri paylaşıyoruz, o nedenle senin rahat etmen bizide rahatlatır, ben yazıdan bunu anladım. Ayrıca, bazen bu internet ortamında eger yazdıklarımıza Türkcemize dikkat etmezsek bazen baska manalarda anlasılabiliyor yazılanlardan. Yazılanlar hicbir zaman karsılıklı konusmanın yerini tutmuyor. Benssenb yi az cok tanıdım burdan bence öyle bir mana vermek istememiştir.

Hergün deneyerek hamiş kalanlar da olmuş. Bence canın nasıl istiyorsa öyle yap.

Kızlar hamileyim ovulasyon testiyle hamile kaldım . 14.gün ikinci çizgi kıpkırmızı çıktı. O gün ilişkiye girdik. Bu ay geciktim hamileyim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…