Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Yok canm bu ay test kullanmiyorum cok fazla degerlendiremedm de zaten gunleri muhtemelen adet olurum insallah sen guzel haberler alirsin bende gelecek ay tekrar kullancm adet olursam bu testi 2. 3.denemsmde kullanip olumlunsonuc alanlar var cogunluk ilkinde tuttursada..

Arkadaşlar merhaba kısaca birşey sormak istiyorum ovu testi kullandım bu ay geçen hafta salı çarşamba koyu çizgiyi yakaladık ilişkide oldu o günlerde hep o günden sonrada devam ettim testi yapmaya ama bu şekilde 1 haftadır siliklesmedi bir türlü bu durumu yaşayan varmı acaba bu ikisi dün ve bugün yaptığım testler

Eklentiler

• 20170307_192407-1.jpg
    20170307_192407-1.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 144
Arkadaşlar merhaba kısaca birşey sormak istiyorum ovu testi kullandım bu ay geçen hafta salı çarşamba koyu çizgiyi yakaladık ilişkide oldu o günlerde hep o günden sonrada devam ettim testi yapmaya ama bu şekilde 1 haftadır siliklesmedi bir türlü bu durumu yaşayan varmı acaba bu ikisi dün ve bugün yaptığım testler
Bu testler siliklesmis zatnncanm

Bende bidahaki ay kullanmak istiyorum bu testten sitelere baktım ama yorumları kötü bana aldığınız yeri söylermisiniz kızlar rica etsem :KK25:

Bu ay hamile olmazsam adet günümde sipariş etsem kaç günde gelir acaba şimdi boşada sipariş etmek istemem . İnşallah gerek kalmaz tabi:anne:

Merhaba çift çizgiyi kaçıncı günde gördünüz acaba

Selam kızlar nasıl gidiyo hazırlıklar yok mu yeni güzel haberler
Bende yok canm :KK43: sen naptn naslsn subatta ovulasyon testiyle hayal kirikligna ugradiktan sonra martta kullanmadm tahmini gunlerinde degerlendirdim ama olmadi yani benm 3.ay da husran oldu smdi bu 4. Ayim ve ovulasyon testi aldim esimi ikna edip son kez kullancam bakalm olmazsa diger aylar test kullanmcm

Son düzenleme:
Bende yok canm :KK43: sen naptn naslsn subatta ovulasyon testiyle hayal kirikligna ugradiktan sonra martta kullanmadm tahmini gunlerinde degerlendirdim ama olmadi yani benm 3.ay da husran oldu smdi bu 4. Ayim ve ovulasyon testi aldim esimi ikna edip son kez kullancam bakalm olmazsa diger aylar test kullanmcm
Ben ara verdim canım ameliyattan bende test alıp hüsrana uğrayınca baya üzüldüm tam gününü de bulmuştum neden olmadı diyorum kendi kendime. 2 ay denedim çok erken daha biliyorum ama pko lu olduğun için sanırım tedavi olmadan olmucak benim :110:

Merhaba. Bende bu ay ilk kez test kullandım. ilk hafta çizgi yok gibiydi. Sonra yavaş yavaş koyulaştı. En koyu 15. Gün gördüm ama hala çizgi çıkıyor. Yani ilk günlerdeki kadar silikleşmedi hiç baya çizgi var yani. akıntımda devam ediyor. Var mıdır bir fikri olan?

Merhaba. Bende bu ay ilk kez test kullandım. ilk hafta çizgi yok gibiydi. Sonra yavaş yavaş koyulaştı. En koyu 15. Gün gördüm ama hala çizgi çıkıyor. Yani ilk günlerdeki kadar silikleşmedi hiç baya çizgi var yani. akıntımda devam ediyor. Var mıdır bir fikri olan?
İkinci çizginin devam etmesi yumurtanın çatlamaya başladığının göstergesi imiş. Eğer çocuk düşünüyorsanız bu günleri değerlendirmelisiniz

Kızlar özellikle önerdiğiniz bir marka var mi?
Kullanirken iki cizgi ilk tam koyu oldugunde 24 saat icinde iliski olmalı de mi?
Hic kullanmadım, onerilerinize çok açığım

X