Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Canım ben bu ay ovulasyon testi denedim. Benim de periyotlarım uzundur 30-31 günde regl olurum. 16. gün ve 17. gün ovulasyon testlerim koyuydu. 16 17 ve 18 i değerlendirdik ve çok şükür hamileyim. İnşallah senin de vesilen olur.

Kızlar ovulasyon testinde 23.gün hala koyu olmadı bende yumurta tembelliği var yumurtlama olur mu bu saatten sonra sizce yoksa bırakayım test yapmayı adeti bekleyip doktora mı gideyim yardım edin lütfen

Kızlar ovulasyon testinde 23.gün hala koyu olmadı bende yumurta tembelliği var yumurtlama olur mu bu saatten sonra sizce yoksa bırakayım test yapmayı adeti bekleyip doktora mı gideyim yardım edin lütfen
Hangi saat aralıklarında yapıyorsunuz testleri? Bir de sıvı alımına dikkat ediyor musunuz?

canım dün gördüm burda yazmışsın çok sevindim seni diğer topikten de biliyorum 2017 anneleri ve anne adaylarıydı sanırım bir ara baya takip ettim orayı sonra bekleyenlerden çok hamileler dolunca bırakmıştım. sağ salim kucağına al inşallah bebeğini. benim geçen ay yumurtlama tembelliğim çıkınca çok geç yumurtlamaya başladım bakalım bu ay ne olacak kısmet

benim geçen ay 35. gün çatladıama ilişki olmadı ne yazık ki. bende de yeni yumurta tembelliği çıktı bu ay soğan suyu içtim bakalım ne olacak

İnşallah güzel haberi tez vakitte alırsın canım dualarım sizinle

Sabah 11 ve akşam 19.30 gibi yapıyorum yapmadan önce son iki saat hiç bişey içmiyorum ilk kez bu ay kullanıyorum ben mi yanlış yapıyorum diye düşünmeye başladım
Ben ilk ovulasyon testi denediğimde sadece akşamları yapıyordum koyu çizgiyi yakalayamadım. Doktora gitmiştim yumurtamın çatladığını öğrenmiştim. İkinci kullanışımda sabahları kalkıp ilk idrarımı yapıp hiçbir şey içmeden saat 11-12 aralığında yaptım testleri koyu rengi yakaladım ve çok şükür hamileyim. Bir de hiçbir şey içmeden deneyin isterseniz.

benim geçen ay 35. gün çatladıama ilişki olmadı ne yazık ki. bende de yeni yumurta tembelliği çıktı bu ay soğan suyu içtim bakalım ne olacak
Soğan suyu bende çok duydum ama denemedim önce hep pko diyordu doktorlar evlendikten sonra gittim yumurta tembelliği dedi iki ay klomen ve iğne kullandım yumurta oluşmuş çatladı da ama gebelik olmadı ben de bu ay ara verip test denedim ama hala pik yok galiba ilaç kullanmadan yumurta oluşmuyor bende

Allah bağışlasın bebeğini sağlıkla büyüsün inşallah kalan testleri de öyle deneyeyim bakalım inşallah yakalarım er geç olmazsa ilaç iğne deneyip bir kaç ay daha yine olmazsa aşılama falan denerim. Sen kaç aydır bebek istiyordun canım?

İnşallah sen de tez zamanda kavuşursun canım Allah isteyenlerin kucağını boş bırakmasın. Benim 4. ayımdı bu.

bu ay olmazsa ki inşallah olur öteki ay mutlaka soğan suyu iç canım bilmiyorsan tarif ederim ben sana. az önce ovu testi yaptım koyulaşmış ağlıcaktım kaç aydır koyu çizgi görmüyordum çok sevindim. kimyasal geçirdiğim aydan bir önceki ayda soğan suyu içmiştim ben

Çok sevindim canım inşallah hepimiz kısa zamanda gebelik testlerinde çift çizgi görürüz.tam bilmiyorum canım içemezmişim gibi geldi ondan fazla araştırmadım soğan suyunu işe de çok erken gidiyorum kalkıp hazırlamak falan üşeniyorum galiba :)

valla canım bende yapamam sandım ama bebek hasreti artınca yapıyor insan birde ben çok enfeksiyon oluyorum onuda atıyor vücuttan. sabah yarım saat erken kalkıp hazırlıyorum üstümü giyinip saçımı yapana kadar ılıyor zaten hemen içip servisi beklemeye başlıyorum

İçerim ya dimi çocuk için sonuçta katlanılır.test tam kopkoyu canım inşallah hemen gelir bebişin

Canım soğan suyu beni rahatsız etmişti ama aklında olsun çörek otu bal ve tarçın kürü de çok iyi geliyor bende bikaç ay önce tarlusal kullanmadan adet olamıyordum sonra ilaçlardan bıktım çörekotuna başladım adetim kendiliğinden düzene girdi çok şükür hayıt tohumu suyu da çok iyi geliyormuş onu da deneyeceğim bakalım kısmet :) ya ben geçen ay koyulaşmayı görünce 3 gün değerlendiremedim görev gibi gelince olmuyor yani içimden gelmedi iki gün üst üste değerlendirdim 3. Kaldı belki de o yüzden olmadı bilemedim

ben geçen ay kullandım çörekotu bal tarçın kürünü ama hiç iyi gelmedi yumurtam gelişmedi demek kimine yarıyor kimine yaramıyor kürlerbünye farkından dolayı olmalı

ben geçen ay kullandım çörekotu bal tarçın kürünü ama hiç iyi gelmedi yumurtam gelişmedi demek kimine yarıyor kimine yaramıyor kürlerbünye farkından dolayı olmalı

Olabilir canım :) hakkımızda hayırlısı olsun bizde gebelik testinde çift çizgiyi görürüz inşaAllah bizim 7 ay bitti bu 8. Ay olacak ama alışamıyor insan yine her ay kafama takıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…