Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Ya gercekten hossediyo musun :) teyzemde hamile ve boyle dedi (teyzem 35 yasinda ) İnsallah oyledir canm sende mi adet sancilarnin aynisni cektin
evet canım adet olacak gibi oluyorsun ayni kasık ağrısı bel ağrısı göğüs acısı sisiyo falan ama adet olmuyorsun bana öyle geliyo hissettim inşallah 4 gün sonra yap ovulasyon testi arkasına gebelik testi beni etiketle benim ikinci ay adet zamanım geldi yine ayni göğüs acısını anlatamam banyo yaparken lifi süremiyorum üstüne yatamiyorum kolum bile değse hafif çok canım acıyo

inşallah hamilesindir canım rabbim isteyen herkeze nasip etsin güzel duygular sayılı zaman cabuk geciyo şimdiden 2 ay oldu bile yarin tam 8 haftalık oluyo Allahin izniyle öğrendim geçti bile içime öyle geldi inşallah yanılmıyorumdur beni unutma Öğrendiğin de

Merak etme canm bi 8 gune kesinlesir insallah buraya olsamda olmasamda yazar senide etiketlerim sende dualarnineksik etme Rabbm aratmadan bizede nasip eder insallah

N11 den 50 tane ovulasyon testi almıştım akillılar gebelik testi göndermişler bugün geldi aradım değiştirecekler ama yetisirmi bilmiyorum. Vardır bundada bir hayir diyelim bakalim.

N11 den 50 tane ovulasyon testi almıştım akillılar gebelik testi göndermişler bugün geldi aradım değiştirecekler ama yetisirmi bilmiyorum. Vardır bundada bir hayir diyelim bakalim.
Ben de gitti gidiyordan 30 tane ovu sipariş etmiştim fazladan 5 tane gebelik testi gondermisler aradim karsi odemeli gonderin dediler oyle yaptik. Sık oluyo demek boyle seyler

Ben de gitti gidiyordan 30 tane ovu sipariş etmiştim fazladan 5 tane gebelik testi gondermisler aradim karsi odemeli gonderin dediler oyle yaptik. Sık oluyo demek boyle seyler

Ben de gitti gidiyordan 30 ovulasyon 5 gebelik istemiştim tam geldi canım sana da aynı paket gelmiş galiba kaç tl ödedin?

Ben sadece ovulasyon istemistim cnm gebelik testleri fazladan geldi 27 tl odemistim.

Ben 30 ödemiştim canım sıkıntılı bu siteler ama eczaneden almak da hem pahalı hem de sürekli sürekli gidip almak istemedim. İyi niyetlisin ne güzel göndermesen de anlamazlarmış baksana

Ben 30 ödemiştim canım sıkıntılı bu siteler ama eczaneden almak da hem pahalı hem de sürekli sürekli gidip almak istemedim. İyi niyetlisin ne güzel göndermesen de anlamazlarmış baksana
Netten almak eczanelere gore cok daha hesaplı cnm .senin paketi gördüm ama gecen aydan kalma hamilelik testlerim vardı o yüzden istemedim. Gondermesem anlamazlardi zaten parasını kesmemislerdi ama 3 kurus icin hakka girecek degilim onlar bilmese bilen bir Allah var

Hamilelik testlerimizden bir tanesi yeterli olur diğerlerini boşuna almış oluruz inşallah :) Aynen canım 3 kuruş 5 kuruş haram sonuçta. Ben ilk kez ovulasyon testi aldım canım bakalım deneyeceğim becerebilirsem düzenli takip etmeyi

B
Benim de bu ay ilk cnm.3. Testte pik i yakaladim o 3 günü üst uste degerlendirdim şimdi beklemedeyim. Sen de hergün duzenli olarak ayni saatte yap cnm mutlaka yakalayacaksin. İnsaallah dedigin gibi gerek kalmaz

Kızlar günaydın bende şu dakika itibari ile çift çizgiyi yakaladım rabbim inşallah çok bekletmeden bu ay nasip eder bizede 2 gün değerlendirmem lazımmı yumurta yarın çatlıcak yoksa bu aksam yapıp tekrar perşembemi ilişki olsun.

Eklentiler

• IMG_4892.JPG
    36,3 KB · Görüntüleme: 150
7 8 9 canım 7 ve 9 u degerlendir Allah nasip eder inşallah

Kızlar benim testim dün çok baya silikti bugn hiç bi çizgi çıkmadı dün ilk kez yaptm bugn 2. Yapışım başına böyle bişey gelen var mı resimdeki düm yaptğm bgunkünde hiç silik de olsa çizgi yok

Eklentiler

• IMG_0975.JPG
    16,4 KB · Görüntüleme: 112
yaparken sıvı alımına dikkat et canım aşırı sıvı tüketince öyle olabiliyo

Saat 10 buçuktan beri 2 bardak falam kola içtm sadece o mu etkiledi acaba akşama bi daha yapiym bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…