Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Evet canım bende ovulasyon testiyle hamile kaldım ilk denememdi geçen ay kimyasal gebelik geçirdim şimdide onun korkusu var
Hangı günler ilişkin oldu tam anlamıyla kımse acıklamıyor anlatırmısın kırmızı cızgıyı gördükten sonra önce anlatırmısın

Arkadaslar herkese merhaba, bende araniza yeni katildim. Ama yardiminiza ihtiyacim var; bu ay ilk defa ovulasyon testlerini kullanmaya basladim bugun adetimin 13. gunu, genelde 28 gunde bir adet olurum. Ekteki fotoda biraz onceki yapmis oldugum test sonucu pozitif mi degil mi bilemedim. Yorum yaparsaniz sevinirim:)

Canım benimki de dün böyle çıktı ama pik atmamış tam olarak t çizgisi kopkoyu olması gerekiyor ama yumurtlama yaklaşmış yarın olabilirsin :) eğer eşinin sperm sayısı normal değerde ise bugün yarın ve ertesi gün üst üste yapabilirsin veya bugün yap yarın ara ver ertesi gün yine ilişki olsun

evet canım ınşallah hamilesindir sen de

incir öne çekiyo çörek otu etkilemedi canım incirle 9 uncu gün yumurtladığımı biliyorum

incir öne çekiyo çörek otu etkilemedi canım incirle 9 uncu gün yumurtladığımı biliyorum
Hadi yaa o kadar diyorsun.. Ben test yaptım az önce yine aynı silik çıktı pik yok ama ama hafif akıntım var aynı Zamanda sağ kasığımda sızı var yumurtlama sızısı var ama testte pik yok neyse ben bugün ve yarın yapayım bi gün ara verip bi kere daha yapayım gerisi allah kerim

Eklentiler

• DSC_4120.JPG
    49,1 KB · Görüntüleme: 265
Benim bir suru sorum var :) ilk cocuk mu yoksa korunmayi biraktgn ilk ay miydi
ilk cocuk canm. Ben 4 yil korundm. Daha dogrusu esm korundu. Sonra korunmadgmz ay kimyasal gebelik yasadm. Bi sure beklemek istedm bikac ay. Ovulasyon testine basladgm ilk ay da yakaladm.

İns
ilk cocuk canm. Ben 4 yil korundm. Daha dogrusu esm korundu. Sonra korunmadgmz ay kimyasal gebelik yasadm. Bi sure beklemek istedm bikac ay. Ovulasyon testine basladgm ilk ay da yakaladm.
İnsallah benimde olur bu ay ovulasyon testi kullancam emin degilim ama bende biraktgm ay kimyasal gebelik yasadgmi dusunmustum

Bakmadi canim sinir oldum bende beta istedi yine bugun 3422 cikti degerim ama gosteremedim sonucuda 5 de cikti doktorlar 3.40 da gidiyo 4 de bomboş orasi yenimahalle eğitim ve araştırma Hastanesi yarin a gun aldim ozel ankara koru hastanesine hüseyin beye gidicem insallah bakar soyliycem
Cok saol canım inşallah artar sen ne yaptın gördün mü bebisi

İnşallah canım hayırlı haberlerini bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben de bu ay başladım ovulasyon takibi yapmaya. 2 bucuk yıldır evliyim son 1 yıldır cocuk istiyoruz. İnsallah bu ay mutluluga ulasırız Allahn izniyle Sizleri okudukça umut doluyo insan. Allah isteyen herkese sağlıklısını ve hayrlısını nasip etsin
Ovulasyon takibi yapanlar ekstra birsey uyguladılar mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…