Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

ovalasyon testiyle 3 hafta 4 gunluk ogrendim ayni 5 gun vardi adete kizardi yumurtlama gunundeki gibi arkasina hcg testi yaptim idrarda ondada cikti sik idrara gidiyorum gece uyuyamiyorum tivalete gitmekten en belirgin oydu bnde
Merhaba bende hamile kalmaya calisyorum bu ay ovulasyon testi aldim sizin ilk denemeniz miydi ben 2 ay dir deniyorum olmadi

Merhaba bende hamile kalmaya calisyorum bu ay ovulasyon testi aldim sizin ilk denemeniz miydi ben 2 ay dir deniyorum olmadi
yok canım ben bıraktıktan 3 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim kimyasalın üstüne 2 adet gördüm hamile kaldım 2 ay ovalasyon testi kullandım daha çok yeni denemeye başlamışsın yeni alışıyordur rahmin 3 ay ve sonrası bekle olacaktır Allah in izniyle

yok canım ben bıraktıktan 3 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim kimyasalın üstüne 2 adet gördüm hamile kaldım 2 ay ovalasyon testi kullandım daha çok yeni denemeye başlamışsın yeni alışıyordur rahmin 3 ay ve sonrası bekle olacaktır Allah in izniyle
İnsallah oyle olur cunku ilk ay olcak sandim ve olmayinca o kdar buyuk bi hayal kirikligi yasadim ki insallah adetim bitince testi kullanmaya baslicam testi kullanirkende size danisablir miyim kullanmis biri olrak

Okyanus daha önce de bana yazmıstın hatırlarsan çift çizgi oldu benım resmını yukledım ama emın degılım bugun ıkıncı cızgı şiliklestı gene adetimin 13.gunu çift çizgi oldu üç 12 13 14 ilişki oldu sence daha yarın ve diğer günler ilişkiye gerek var mı birde 11. Gün ilişkin niye olmadı dıyenler var sence kacırmışımmıdır yumurtalamayı

X