Ovulasyon testı ıle gebelık ogrenenler bakabılır mı?

Onu adetın 3ncu gunu anlamıyorlar 9 yada 10ncu gunu anlıyorlar bı baktır ıstersen
Ben daha adet olmadım 12 den sonra 7 gün gecikmem oluyor . Bugün kan verdim sağlık ocağında yarın sabah çıkıcak :))

Onu adetın 3ncu gunu anlamıyorlar 9 yada 10ncu gunu anlıyorlar bı baktır ıstersen
Ama mayıs ayında ilaç kullanmıştım doktor rahim duvarın 11 mm kalınlaşmış demişti ve progestan yazmıştı 3 gün kullandım sonra bırak demişti fakat gebelik oluşmadı :)

Ama mayıs ayında ilaç kullanmıştım doktor rahim duvarın 11 mm kalınlaşmış demişti ve progestan yazmıştı 3 gün kullandım sonra bırak demişti fakat gebelik oluşmadı :)
Benımde gecen ay 14mm deydı ama kımyasal oldu. Yenı gıttıgım doktor kalınlasması tek basına yeterlı degıl 3 cızgı olması lazım dedı

Insallah hamılesındır saglıkla kavusursun
Maalesef 0.2 çıkmış değerim . Adetten de bi haber hiç gelecek gibi değil . Doktoruma gitsem mi diye düşünüyorum bu ay femara başlamak istiyorum ama bunun için önce adet olmam gerekiyor

Benımde 6 aydır duzensıZ canım cok sorgulamamalıyız belkıde
Bugün tekrar doktora gittim yumurtlama olmamış büyük ihtimal bu ay atamamasi kendini dedi küçük de kistin oluşmuş dedi beni Ankara'ya interfilite bölümüne gönderdi tüplerin belki kapalıdır baktır dedi ama öyle olsam nasıl gebe kalıp düşük yaparım ki kafamı karıştırdı doktor

Maalesef 0.2 çıkmış değerim . Adetten de bi haber hiç gelecek gibi değil . Doktoruma gitsem mi diye düşünüyorum bu ay femara başlamak istiyorum ama bunun için önce adet olmam gerekiyor
En yakın zamanda guzel sonıc alırsın ınsallah. Bana bu ay klomen fostımon ve estrofem verdı yumurtam dun 16 mm dı cumartesı tekrar gıdıcem bakalım bu ay ne olcak

Aaa yumurtlama gormustuk sankı demekkı ovulasyonlarda cok dogru degıl. Keske klomen ıle yumurtayı buyutup catlatsaydı bıde ole deneseydı yumurta takıbı yapsaydı.

Aaa yumurtlama gormustuk sankı demekkı ovulasyonlarda cok dogru degıl. Keske klomen ıle yumurtayı buyutup catlatsaydı bıde ole deneseydı yumurta takıbı yapsaydı.
Bende bunu söyledim ve bana dediği ilk önce tuplerine bakılacak dedi ama bu doktordan hiç memnun kalmadim

Bende aynı sekilde ama artık gitmicem ya bir süre birakcam doktoru filan oluruna
Bende bu aydan sonra bırakıcam bıraz ara verıcem kendı halıme bırakıcam bır suru ılac kullanıyorum kılo aldım psıkolojım bozuldu. Kursa felan yazılcam kafam dağılsın

Canım adet neden düzenli değil polikistik overmisin? Adetin düzenli değilse düzenli olarak sabrederek ovulasyon testi ile kontrol et benimde düzenli değil son 1 senedir ondan önce hep düzenliydi. O yüzden bende ovulasyon ile takip ediyorum hep bir kere olmuş düşük olmuş geçmiş olsun bir daha olur sen devam et. Yumurtlamayı polikistik översen göremezsin veys geç görürsün zaten o yüzden düzenli devam et olur mu. Benim durumum ayrı fsh yüksek yumurta az amh düşük o yüzden benim adetim düzensiz ben o yüzden her ay takip ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…