OVÜLASYON TESTİ HEP POZİTİFFFF

benisimsiz41

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
169
232
Merhabalar
1.5 yıldır çocuğumuz olsun istiyoruz fakat hala olmadı doktor bir sorun olmadığını söyledi . Bu ay ovülasyon testi alıp denedim daha önceler de deniyorum ve o zamanlar adetten sonra 11. Gün yumurtam çatlardı . Bu ay da adetimin biriminden itibaren başladım ve 3. Gün pik gördüm o günü değerlendirdim . Hala test yapmaya devam ediyorum şuan 17. Gündeyim ve 3 gündür testler pozitif gözüküyor adet tarihim 27 si tam 10 gün var acaba yumurtam mı catlamıyor bu durumu yaşayan var mı yardımcı olur musunuz testlerimi ekliyorum

Eklentiler

• IMG_1934.jpeg
    165,4 KB · Görüntüleme: 623
  • IMG_1935.jpeg
    169,8 KB · Görüntüleme: 580
Ben de iki gün gördüm böyle kuru incir yedim 2-3 tane sonraki gün silikleşti işe yarar mı bilmiyorum ama

Ben hamileliğimi ovulasyon testiyle öğrenmiştim ama 24-25-26. Günlerde üst üste pozitif olmaya başlamıştı.
Bazen ayda 2 kez de yumurtlama olabiliyormus sizin ki öyle de olabilir

Kızlar geçen hafta doktor yumurtlayan caksın bir kaç güne demişti dediği gibi testtede pik gordum hala catlamamismi buara da 55 gundr adette olmadı geçen gafta doktora gittiğimde beta 1 kusurdu ve yumurtluyosun demişti

Kızlar geçen hafta doktor yumurtlayan caksın bir kaç güne demişti dediği gibi testtede pik gordum hala catlamamismi buara da 55 gundr adette olmadı geçen gafta doktora gittiğimde beta 1 kusurdu ve yumurtluyosun demişti

Bende aynı senin gibiyim adetim bitti ertesi gün başladım hemen bir sonraki gün ayın 26sında adetimin 7 gününde çift çizgi oldu pik oldu yani akşamına tekrar yaptım silikti o günü ertesi günü bir gün öncesini değerlendirmiştim zaten ovulasyona devam ettim bırakmadım bugünle beraber 5 gündür yine pik çıkıyor ,13,14,15,16,17 adetimin 13 ünden beri pik bugün adetimin 17 si yine pik afetime 11 gün var gebelik testi yaptım sanki silik görüyor gibiyim sende ne durum oldu pik mi hala

Eklentiler

• IMG_0801.jpeg
    176 KB · Görüntüleme: 346
  • IMG_0793.jpeg
    138,5 KB · Görüntüleme: 245
  • IMG_0737.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 228
  • IMG_0756.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 311
Evet bende çok hayalet görüyorum

Kızlar burada ben salı günü yani üç gün önce gittim doktora yumurtam hafta içi o geçen hafta test yaptım dönem çatlamış gözüküo evet adet söktürücü vermicem rahimde kalınlaşma var dedi ne demekki

Betanin 3 . 5 sonra negatf çıkması norml bir hafta daha bekle tekrar haftaya kan ver adet olmazsan dedi
Bugün kü ovulasyon bende kafayı yicem çatlamış mı sence ayın 2 sinden beri yumurtlama yaşıyorum bugün inanılmaz baş ağrım var 2 tane parol içtim bana mısın demiyor 2 gün önce kan verdim 1.20 çıktı anlamadım bana ne oluyor böyle senin adetin ne zaman

Eklentiler

• IMG_0930.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 399
Çatlamış gozukuo

Adetimin nezanan oldgunu bilemiyorum benim adetim bu ay düzensiz gelicek iki ayı geçti adet olmadım hiç geçen ay adet olmadan 58 inci gün yumurtam çatladı diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…