Ovulasyon testi hakkında kafasına takılan yardımcı olabilirim🫡🤍

Arkadaşlar bana yardımcı olabilrmisinz lütfen şimdi bnim kafam çok karışti şimdi bu testlerden ikili olan dün yapmıştım tekli olanda şimdi yaptm yumurta çatladimi sizce eyer çatladiysa gece bn dünü değerlendirmedim ki,

Bugün yaptınmı test at sonucunu bi

Yaşınız kaçtı acaba kaç yıllık evlisiniz
Bu yıl 4 olacak 25 yaşındayım şuan Tedavi görüyorum ara verdim bu ay.. allahtan ümit kesilmez neler var neler hayatta ve daha gencim bebek kafası modundan çıktım artık herşeyin zamanı var

Bugün yaptınmı test at sonucunu bi
Sence bu testler iyimi değil acaba gidip kaset olanlardan mi alsam sanki bekledikçe koyulaşıyomu ama kağıtta 10dk bekleyin sonra sonuca bakın 10 dk sondaki sonuca bakmayın demiş bnde tam öle yapyom

Canım yumurtan çatlamış dün yumurtlaman vardı bugün çatlama oldu dün değerlendiysen bugünüde değerlendir tamam

Sence bu testler iyimi değil acaba gidip kaset olanlardan mi alsam sanki bekledikçe koyulaşıyomu ama kağıtta 10dk bekleyin sonra sonuca bakın 10 dk sondaki sonuca bakmayın demiş bnde tam öle yapyom
İlk 5 dakikası önemli

Bu yıl 4 olacak 25 yaşındayım şuan Tedavi görüyorum ara verdim bu ay.. allahtan ümit kesilmez neler var neler hayatta ve daha gencim bebek kafası modundan çıktım artık herşeyin zamanı var
Ben 28 yaşındayım 1 yıldır evliyim Ekim ayından bu yana korunmuyor eşim 5 aydır deniyoruz ama daha yolun çok başındayız Allah kimsenin kucağını boş birakmasin rabbim zaten çok fazla kafaya takınca olası varsa da olmuyor o yüzden ne kadar stresten uzak durursak okdr iyi bizim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…