Ovulasyon testi anlayanlar acil bakabilir misiniz??

İnşallah Abla ilaç verir mi acaba
Canım senı muayne eder gün verır o gun tekrar gıdersın keseye bebege bakar.kasık agrısı normal onun ıcın ılac vermez ama vıtamın ya da baska bı ılac gerekırse verır sen doktora gıt o her seye bakar ona gore hareket edersın cnm.

Abla baktı daha kese Yok folidoce diye bir ilaç yazdı çok pahalıydı yinede aldık
Yalnız fark ettim doktor hep devletib ödemedigi ilacı yazıyor hepsi mi ayni ki

Abla baktı daha kese Yok folidoce diye bir ilaç yazdı çok pahalıydı yinede aldık
Yalnız fark ettim doktor hep devletib ödemedigi ilacı yazıyor hepsi mi ayni ki
Canım soyledım ya sana suan kese gorunmez en az beta hcg 3000 olmalı 1,2 hafta sonra gorunur hepsı merak etme.Bu surecte ucretlı ılacta verıyor doktorlar recetelıde sen gereken neyse alki bebegının gelısımı guzel olsun.

2000hcg kese gözükür mu abla

Abla gitmedim yarın gidecem acaba dış gebelik mi
Sanırım dış gebelikte deger yukselmıyor bır dusuyor bır yukselıyor sacma bır deger duzeyı cıkıyor.Hızlı artısta bı boş gebelık ıhtımalı oluyor bır de bırden fazla gebelık.bunuda doktorumdan duydugum ıcın soluyorum yoksa bende bı sey dıyemem canım yarın git bakalım doktor ne dıcek haber et merak ederım bende.

Yarın haber ederim Abla

Abla kese göründü 9 cm
Benden bir iki damla kan gelmişti dün hemde eşimle kan uyuşmazlığımız var.bunları söyledim
Düşük tehliken var dedi progestan diye bir ilaç yazdı
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz

Eklentiler

• IMG_20240320_145444.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 30
Maşallah canım merak etme gebelıgın ılk haftalarında oluyor bende de ıcerde kese etrafında olmustu.ben 12. Haftaya kadar progestan kullandım.Düşük önleyici o hıcbır sey olmaz Allahın ıznıyle merak etme

İnşallah abla 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi

Merhaba bana da bakar mısın

Eklentiler

• D5D67469-2AD0-433E-9FB2-96A029102220.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 26
Abla silik çıktı
Merhaba bir şey sorabilir miyim yumurtlama gününde ve çatlama gününde mi değerlendirdin sadece başka gün değerlendirdin mi birde ilişkiden sonra neler yaptın yani biraz uzandın mı hemen kalktın mı duş aldın mı acaba yardımcı olabilir misin bende çok bebek istiyorum 2 senedir olmuyor hiç bir sorun olmamasına rağmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…