Ovulasyon hesaplama

teşekkürler sitarecim bende dokuz aydır adet tarihlerimi yazıyodum hepsini girdim adet tarihlerim hemen hemen her ay tutuyor geçen ay ve bu ayki ovulasyonlarda tutuyor yani yum.akı akıntıdan anladığım kadarıyla çok mutlu oldum niyeyse belki 4 aydır tututramıyoduk geçen ay ovulasyondan somra başlayabildik ancak ama bu ay takvime göre gün aşırı çalışıyoz benim reglim 16 ekim inşalllah bu ay olmam allahım :Saruboceq:

ben de 14 ekimim canım inş ikimiz de 9 ay kırmızıları görmeyiz allah bebişlerimizi bize nasip etsin bu ay:Saruboceq:

ben de 14 ekimim canım inş ikimiz de 9 ay kırmızıları görmeyiz allah bebişlerimizi bize nasip etsin bu ay:Saruboceq:

canim bisey soabilirmiyim. benim ovelasyon gunum gecti ama indirdigim programda 2 gunde bi uyari veriyo gebe kalmak icin uygun bir gun diye bunun anlami nedir ovelasyon gunu gecince bitmiyormu gebe kalam sansimiz.yardimci olursan cok sevinirim

canim bisey soabilirmiyim. benim ovelasyon gunum gecti ama indirdigim programda 2 gunde bi uyari veriyo gebe kalmak icin uygun bir gun diye bunun anlami nedir ovelasyon gunu gecince bitmiyormu gebe kalam sansimiz.yardimci olursan cok sevinirim

yumurtlama gününün 3 gün öncesi ve 3 gün sonrası hamile kalma şansı hala yüksek canım yani ymurtlama gününü kaçırırsan da hala şansın var. hatta yumurtlamadan önce kız bebiş yumurtlamadan sonra erkek bebiş ihtimali var canım.
umarım bebişin gelir :)

allah seni davul etmesin emi hani mail atcaydın gelemdi hala bekliyom laelaelaelaelae . verdiğin linkte crack çalışmıyo benim eskiden bilgisayarımda yüklü olduğu için bilgisayar süresi bitmiş gibi gösteriyor :bbo: ve ben kullanamaıyorum. hadi bekliyom mailini ..

ilgin icin cok tesekkur edrim canim amin ins bi tane olsunda kiz erkek farkermez beni bilgeilendirdigin icin cok sagol.ins en yakin zamanda seninde gelir bebisin...

ilgin icin cok tesekkur edrim canim amin ins bi tane olsunda kiz erkek farkermez beni bilgeilendirdigin icin cok sagol.ins en yakin zamanda seninde gelir bebisin...

rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem mutlu olurum.
amin buarada allah bbek isteyen herkese nasip etsin inş.:Saruboceq:

senden mail adresi istedim msj attın mı bacım dumanla mı göndercem maili :))
özelden yolla adresini akşam atayım sana mail. program evdeki pc de. ben işteyim şu an.

senden mail adresi istedim msj attın mı bacım dumanla mı göndercem maili :))
özelden yolla adresini akşam atayım sana mail. program evdeki pc de. ben işteyim şu an.

maili ister istemez yazdım kısz bak bekliyom ha sengözlerimebaksanab
bakmıyo maile bana çemkiriyo ne lenm zati morelim bozuk neyse azcık bi şey yiyem sinirim yatışsın :icecream:

maili ister istemez yazdım kısz bak bekliyom ha sengözlerimebaksanab
bakmıyo maile bana çemkiriyo ne lenm zati morelim bozuk neyse azcık bi şey yiyem sinirim yatışsın :icecream:
özel mesajımda yok mail adresin nereye attın anlamdım kuşum?
sen yi ver sinirin yatışsın öle gel :)

bu programı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum , çok da hoşuma gitti.
yaklaşık 45 günde bir regl olduğum için ovulasyon zamanlarını tam tutturamıyordum.
2 ekim yani bugün için yumurtlama tarihi verdi.
bizde 2 günde 1 çalışmalara devam ediyoruz :ecrin_bebek:
bakalım sonuç ne olacak, gelişmeleri yazarım..

Merhaba.
Ben programi indirdim calistiramadim

neden canım açılmadı mı??
özelden msn adresini yazarsan akşam yardımcı olmaya çalışırım canım yada burdan indirip kullanan arkadaşlardan yardım alabilirsin.

neden canım açılmadı mı??
özelden msn adresini yazarsan akşam yardımcı olmaya çalışırım canım yada burdan indirip kullanan arkadaşlardan yardım alabilirsin.

Tesekkür ederim.
Acabildim sonunda :1rolleyes:
Cok güzelmis, paylasimin icin saol

Son düzenleme:
merhabalar bu programı ındırdım ama kız erkek kısmı pasıf gozukuyor satın alınmadıgı ıcınmı acaba

Çok teşekkürler bu paylaşım için fakat Eror veriyor indiremiyorum malesef yardım alabilir miyim??Şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkürler bu paylaşım için fakat Eror veriyor indiremiyorum malesef yardım alabilir miyim??Şimdiden teşekkürler.

link kırık sanırım göz atıp tekrar yükleyeceğim,bi kaç arkadaş daha söyledi indiremediklerini tşk ederim bilgi verdiğiniz için. en kısa zamanda sorunu gidermeye çalışacağım

canım birşey soracağım....bu program ücretli mi acaba?....

link kırık sanırım göz atıp tekrar yükleyeceğim,bi kaç arkadaş daha söyledi indiremediklerini tşk ederim bilgi verdiğiniz için. en kısa zamanda sorunu gidermeye çalışacağım

merhaba arkadaşlar Sitaree arkadaşımızda hamileeeee opuyorumnanaktan
kendisi yeni evine taşındığı için interneti yok ve haber vermemi istedi listenizde varmıydı hatırlamıyorum ama tanıyan arkadaşalrına müjdeli haberi vermek istedim.. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…