Ovulasyon hesaplama

epic

@ZR@ DURU'NUN ANNESİ
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
1.998
1
merhaba arkadaşlar
ben de bir süredir bebiş çalışmaları yapan bayanlardan biriyim.:kedi:
bir kaç ay önce sağ kasığımda kistim olduğu için regl tarihlerim değişti günlerini hesaplayamaz oldum.ovulasyon tarihim için nette test bakarken bir program gördüm.
advanced women calendar diye bir program.indirdim inceledim bazı arkadaşların satın aldığı ovulasyon monitörünü andırıyor.bilgisayara kuruyorsunuz.adet tarihlerinizi ilişkiye girdiğniz günleri yazıyorsunuz.bir dahaki adet tarihinizi ovulasyon tarihinizi gebe kalma şansı yüksek günleriniz yada korunanlar için hamile kalma riski en dşük günleri hep gösteriyor.isterseniz kız bebek erkek bebek için ayarlama yapıorsunuz hangi gün erkek bebiş hangi gün kız bebişe hamile kalmak için uygun onları bile gösteriyor.
benim hoşuma gitti işe yarayacağını düşündüm sizinle paylaşmak istedim.monitör alma imkanı olmayanlar bu programı kullanabilirler belki.
indirip deneyenler olursa deneyimlerini yada işe yarayıp yaramadığı hakkında görüşlerini yazabilir mi acaba?
en kısa zamanda hepimiz hamiş kalırız duasıyla kib arkadaşlar:CüvCüv:

benim bildigim o program sadece trial... yani belli bir deneme suresi var. surekli sahip olmak isterseniz satin almaniz gerekiyor... ama en azindan hamile kalmak istediginiz ayda isinizi gorecek kadar kullanabilirsiniz...

benim bildigim o program sadece trial... yani belli bir deneme suresi var. surekli sahip olmak isterseniz satin almaniz gerekiyor... ama en azindan hamile kalmak istediginiz ayda isinizi gorecek kadar kullanabilirsiniz...

benim eşim halletti o işi canım programın tam sürümün buldum zamanı dolmuyor üstelik türkçeye çevirdik şimdi isteyene msnden gönderebilirim.

insallah isinize yarar canim.. Allah akli,bedeni, ruhu saglikli bebekler nasip etsin isteyen herkese. sevgiler...a.s.

indirdim ben ama nasıl kullanılıyorki bu program?

zipli dosyayı açıp bilgisayarına kurdun mu canım
kurduysan takvimi kendine göre doldur.sağlıklı sonuç için son 3 regl tarihini ilk gününden itibaren işaretle.mesela kendimden örnek vereyim
10 temmuz 4 ağustos ve 19 eylül regl tarihlerim.işaretledim program buna göre adet döngümü yumurtlama günlerimi gebelik olasılığı yüksek günlerimi gösterdi.
takvimde her gün farklı renklerle gösteriliyor bu renklerin ne anlama geldiği yan kısımdaki tabloda yazıyor.
umarım yardımcı olabilmişimdir.

Advanced Woman Calendar; kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kadınlara yönelik aybaşına ait döngüyü kaydetmeye ve izlemeye, yumurtlama takvimi ve hamilelik hesaplamaya yarayan bir programdır. Programla güvenli günleri ya da hamilelikten kaçınma günlerini hesaplayabilir ve hatta bebeğin (kehanet) cinsiyetini tahmin edebilirsiniz.

Advanced Woman Calendar doğal doğum kontrolü yöntemi kullanmak isteyenlere takvim usulünü bilgisayar ortamında takip etme imkanı sağlar. Doğurganlık günleriniz, hamilelik durumunuz, yumurtlama dönemi içindeki olaylar ve gelecek için bazı tahminlerde bulunabilir.

Programın yumurtlama takvim göstergesi farklı renklerde gösterilerek daha kolay anlaşılabilmesine yardımcı olur.

Özellikleri:
Hamilelik ve yumurtlama takvimi.
Kolay kullanım.
Tüm hesaplanmış veriler doğrultusunda tahminde bulunabilir.
Bebek cinsiyeti tahmin edebilir (ya da kehaneti).
Birden fazla kullanıcı için parolayla koruma mevcut.
Yazdırma desteği mevcut.

Adet dönemi, düşük doğurganlık, doğurgan olmayan günler, yumurtlama, cinsel ilişki, sıkıntı gibi günler takvim içinde gösterilebilir.

Adet döngüsü elle ya da otomatik girilebilir. Pencere içinde 4 aylık takvim ve luteal faz gösterilebilir. Windows başladığı anda çalışabilme durumuna göre ayar yapılabilir.

Programı Türkçe kullanabilmek için izleyeceğiniz yol ise şu şekildedir: 'File' > 'Configure'ye tıklayıp, gelen pencere içinden Türkçe' yi seçip 'OK' butonuna tıklayınız. Programı açtığınızda bir kullanıcı adı ve parola oluşturmalısınız. Bu bilgileri bir yere not almayı unutmayınız. Crack mevcuttur.

İndirmek İçin tıklayınız.

Link
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

açıklama:
size verdiğim linkten programı indirdiğinizde program yine 30 günlük olacak dosyayı cracklemeniz lazım.yani bir nevi şifreyi kıracaksınız.
bundan sonra deneme süresi değil tam zamanlı olarak çalışacak dili de türkçeye çevirebilirsiniz.

bilmeyen arkadaşlar için cracklemeyi açıkça anlatıyorum.
öncelikle programı kolayca bulup açabilimeniz için masaüstüne indirin.
indirdikten sonra setup dosyasını tıklayıp hep ileri diyerek programı yükleyin.yüklenen yer c olmalı.açılan pencerelerde ileri ileri derken birinde 2 kutucuklu bi sayfa açılacak kutucuklardan ikincisi run... diye devam ediyor .yüklenince otamatik kurulsun mu diyor o kutucuk işaretliyse işareti kaldırın. program kurulunca otomatik açılmaması gerekiyor.eğer bu adımı kaçırdıysanız ve otomatik açıldıysa pc de saatin köşesinde programın sembolü olan kalbi tıklayıp porgramı kapatın.
ardından masaüstüne indirdiğiniz setup dosyasını açtığınız yerde setup dosyasının yanında cracked yazan bir dosya var onu tıklayıp içine girin kalp sembolü ile advanced women calender yazan dosyayı sağ tıklayıp kopyalayın.
ardından c ye gelin program files tıklayıp açın boş bir yere tıklayıp kopyaladığınız crack dosyasını buraya yapıştırın artık programınız 30 günlük deneme sürümü değil sınırsız kayıtlı haliyle hizmetinizde :)
programı açıp çalıştırın yukarı köşede file kısmından ayarlarınızı yapın dil ayarlarından türkçeyi seçin program artık türkçe çalışacak kendi bilgilerinizi girerek size özel bir takvim oluşturabilirsiniz.
umarım memnun kalırsınız kızlar..
deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

programı kurdum,bakalım umarım işe yarar..bilgi için teşekkürler....

teşekkür ederim link ve açıklama için
güzel bir programa benziyor
umarım işimize yarar

benim eşim halletti o işi canım programın tam sürümün buldum zamanı dolmuyor üstelik türkçeye çevirdik şimdi isteyene msnden gönderebilirim.

Canım öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler..ben türkçe sürümünü isteyebilirmiyim senden..özelinden msn adresimi verebilirim..cevabını bekliyorum..

Canım öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler..ben türkçe sürümünü isteyebilirmiyim senden..özelinden msn adresimi verebilirim..cevabını bekliyorum..

rica ederim canım inş. işine yarar program
topicte yazdığım diğer msjlarımı okursan yukarıda göreceksin ki bu programı indirmek için bir link verdim ordan indirip yazdığım açıklamadakileri uyguladığın takdirde programın hem süresiz hem de türkçe olacak canım.

Tamam canım bi deneyeyim beceririm inşallah :1rolleyes: Tekrar teşekkürler a.s.

hp boyle bi program ariyodum bizimle paylastigin icin cok tesekkurle bende indirdim bu gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…