Ovulasyon hesaplama

turkcesini nerden indirebilirzi yardimci olursaniz cok sevinirim

programı indirdiysen canım ayarlar kısmından dil seçeneklerinden türkçeyi seç artık türkçe kullanabilirsin.yerimseniben
yani köşedeki file tıkla settings e gel language kısmından turkish seçeneğini işaretle canım

slm kıslar, ben bu ayın başında ilk defa bu programı kullandım, bu programın verdii ovulasyon tarihlerine göre ilişkiye girdm. :kedi:Bakalım dua edin, adetime 1 hafta var, heyecanla, adetimn gelmemesini ve çift çizgiyi görmeyi umud ediyorum. :Saruboceq:Eğer hamileysem , advanced women calendar yardımıyla gebiş oldum diyebilirim belki.... :Saruboceq:
(bu arada bendeki program biraz daha gelişmişi ve sadece ingilizce dil seçeneği var...)

oooo hadi bakalım canım benm de yumurtlama günlerim bugünler.değerlendiriyoruz :kedi:
bakalım ekim ayı bize bebişlerimizi getirir inş. programın dili farketmeztarihleri doğru versin de değil mi? dualarım seninle canım. benim regl tarihime daha var 14 ekimde..

canim yardimlarin icin cok tesekkur ederim turkceye cevirdim ve bu programa bayildim..eskiden ovelasyon gunumu hic tutturamiyodum artik icim rahat cok mersi.

ben zaten yaklasik 9 aydir adet tarihlerimi bi kenara kaydediyorum,cumartesei gunu ovelasyon testi yapmistim 2 cizgi cikmisti.bu programa gidim gercektende o gunu gosterdi bana

canim ins cok bekletmeden cabucak gelir bebisin benimde olursa ins ilk bebegim olucak ama cok istiyorum alalhim ins cumlemizi sevindirsin

amiiinnn ben de çok istiyorum ama çok istemeye de korkuyorum allah bununla imtihan edecek de meleğim gelmeyecek diye ( allah kimseyi çocuksuzlukla imtihan etmesin. tez zamanda kucaklarımızı doldursun rabbim inş.

selam arkadaşlar ben bu yazıyı görmeden önce indirmiştim tesbitler gerçekten doğru, ama benim için pek bişey değişmedi yani bilmediğim ekstra birşey sunmadı bana, tabi benim reglim çok düzenlidir 28 günde bir hiç şaşmaz, ayrıca 2,5 senedir uğraştıpım ve bazı tedaviler de gördüğüm için ne zaman yumurtlarım ne zaman gebe kalırım biliyorum kendimin uzmanı oldum haliyle Allah büyük deyip bekliyoruz bakalım inşallah hpimize bu ay bir sürpriz yapılır Yaradan tarafından..

amiiinnn ben de çok istiyorum ama çok istemeye de korkuyorum allah bununla imtihan edecek de meleğim gelmeyecek diye ( allah kimseyi çocuksuzlukla imtihan etmesin. tez zamanda kucaklarımızı doldursun rabbim inş.

amin ins canim

evet canim ins hepimiz bu ay muradimiza ereriz bende evleneli 14 ay oldu ilk gunden beri cok iostiyorum rabbim buyuk.

amin canım inş. sen artık uzman olmuşsun canım
bn bazen kendimi öyle kaptırıyorum ki stres yapıyorum artık sebepsiz gecikiyorum geçen ay da kistim vardı düzenim bozuldu o yüzden böyle bir programa ihtiyaç duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…