Ovülasyon/ Gebelik

Elfida78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
13
2
32
Merhaba hanımlar;
Bebek düşündüğümüz için bu ay ovülasyon testleri kullandım. Regl bitiş tarihimden itibaren hergün test yaptım ve bütün günleri hemen hemen değerlendirdik size testlerin resmini ekleyeceğim. 8 ekim ve 11 ekimde koyu iki çizgi gördüm. Aradaki 2 gün çizgi silikti. 1 ayda 2 kez mi yumurtladım? 🤦🏼‍♀️ Regl sancısı gibi kasık ağrılarım oluyordu bir kaç gündür fakat bugün hiçbir belirti yaşamıyorum. Dünde cok fazla kasık ağrım oldu. Ovülasyon testim iyice düşmüştü. Dayanadım herhalde bugüne kadar 4-5 tane erken gebelik testi yaptım hepsi negatif reglime 13 gün var tutmadı mı acaba🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• IMG_3392.jpeg
    IMG_3392.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 12
İlişki sonrası kalkıp yapaydınız erken gebelik testini 🥹 8'i pik 9'u çatlama desek daha 6 gün geçmiş 5 tane gebelik testi yapmanıza gerek yokmuş çıkmaz zaten varsa da. İki kere yumurtlamış olabilirsiniz evet ya da 11 görünen daha koyu, o gün yumurtlamış olabilirsiniz bi önceki koyuluk yumurtanızın büyüdüğünü gösteriyordur

İlişki sonrası kalkıp yapaydınız erken gebelik testini 🥹 8'i pik 9'u çatlama desek daha 6 gün geçmiş 5 tane gebelik testi yapmanıza gerek yokmuş çıkmaz zaten varsa da. İki kere yumurtlamış olabilirsiniz evet ya da 11 görünen daha koyu, o gün yumurtlamış olabilirsiniz bi önceki koyuluk yumurtanızın büyüdüğünü gösteriyordur
Yorumunuza çok güldüm ya😂 benim bu sabırsızlığım gerçekten. 8 ve 9’u değerlendirdik. Ama 11’i değerlendiremedik. 12’sini gene değerlendirdik. O arada kaynamış mıdır diye korktım açıkcası 🤦🏼‍♀️

Yorumunuza çok güldüm ya😂 benim bu sabırsızlığım gerçekten. 8 ve 9’u değerlendirdik. Ama 11’i değerlendiremedik. 12’sini gene değerlendirdik. O arada kaynamış mıdır diye korktım açıkcası 🤦🏼‍♀️
Yok ya yumurtlama o kadar dakik çalışan bi şey değil, yumurtlama olduktan sonra bi süre canlı kalıyor zaten 12'si gayet güzel bi gün olmuş değerlendirmek için. Erken gebelik testlerini sakince bi köşeye bırakın en azından 22'sine kadar kfjf

Yok ya yumurtlama o kadar dakik çalışan bi şey değil, yumurtlama olduktan sonra bi süre canlı kalıyor zaten 12'si gayet güzel bi gün olmuş değerlendirmek için. Erken gebelik testlerini sakince bi köşeye bırakın en azından 22'sine kadar kfjf
Hahahaha peki çok teşekkür ediyorum tam 22’sine nokta atışı yaptınız bu arada🤣🙏🏻 umarım tutmuştur.

X