Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm n11 de falan kredi kartlı ya o yüzden ordan alışveriş yapamıyorum kapıda ödeme lazım banada

KuZum ya yanlış olmasın sitenin adı pro.net olarak çıkıyor geldiği yer pharmatem ama zaten hemen çıkıyor görürsün

Pikten sonra siliniyor. Daha sonra devam etmedim ben. Silindiği gün ve takip eden üç gün ilişki olsun diyor Aselece ama ben 2 gün değerlendirdim. Tembellik yaptım
Bak ya biraz gaz verseydin kendine ama olsun allahım nasip edecekse her türlü olur benim eşim diyor ki bu koydekilet filan eskiden nasıl pat diye kalıyordu eskiden yumurtlama günü mü varmış evlenen gebe kalıyor hmeen haklı valla brnim de aklım ermedi Evlenmeden önce her ilişkide gebelik ihtimali var sanırdım yumurylama bilmiyordum bende ne yalan söyleyim

Ben de bilmiyordum ki ilk zamanlar. Sonra baktım meğer bizim yumurta çok nazlıymış.bi kere salındı mı sperm bulması gerekiyormuş :))) hayırlısı olsun

Ben de bilmiyordum ki ilk zamanlar. Sonra baktım meğer bizim yumurta çok nazlıymış.bi kere salındı mı sperm bulması gerekiyormuş :))) hayırlısı olsun
Ayy iyi yalnız değilim yaa kızlar nar suyu içiyorum dr rahiö inceliği var dediği için fikriniz var mı deneyen ya da olumlu duyan saraçoğlunun tavsiyesi. Bir de sizler dr takibinde misiniz yani 1 yılı aşkın olup test vs yapıp yoksa 1 yıl öncesi kendi imkanlarınızla kalmak adına mı takip yapıyorsunuz ben biç ay başladom hormon sperm testine vs bir tek hsg kaldı işte

Bn kndim gtmistim dr ye testler normal dedi gecen ay kimyasal gebelik yasadim dr esimden spermiyogram bile istemedi demekki kendiliğinden hamile kalabiliyosun sevinmelisin dedi ama cok uzuldum sevinecek gbi bisi degil kimse yasamasinBna rahim kalin gebelige hazir dedi

6 ay olmuş biz denemelere başlayalı. Ben hiç doktora gitmedim.

Kesinlikle oyle ama insan hemen olsun istiyo bebek arabasi istyrm puset kanguru ohh daha neler neler

Aynen öyle kuzular 1 seneden önce bakmıyorlar gerek de yok bu takip yollarıyla inşallaj da gerek kalmaz. Bizim bu ay 1 yıl olacak deneyeli o yüzden gecikmeden gittim bu ay testleri istedi işte hepsi temiz çıkarsa yumurta büyütmek için ilaç verecek

Amin gerçekten zor surecmis boyle olacagini bilsem hic icermiydim o yasmini ahhh ahhh

Aynen sen simdi ne durumdasin ovulasyon a baslamadin dimi daha ayni zamanda hamis oluruz ins hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…