Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ne kadar güzel yazmışsınız Allah razı olsun. İnşAllah ben de bir gün müjdeli haber verebilirim söylediklerini uygulayacağım İnşAllah

canım aselecem hepsini harfiyen uyguluyorum inanki oruc tutcam diye gece 3 e saat kurdum saat 3 de dus aldım sabah 6 da işe uyanıyorum bide yarım saat kadar ayaklarımı dıktım elimden gelen hersweyı yapıyorum artık gerisi takdiri ilahi rabbim inş bu defa kollarımı bos bırkmaz tabi bolca da dua ediyorum kabul olur ıns

Kiyamam yaa olacak emin ol eninde sonunda olacak Allahin verecegine canı gönülden inaniyorum burda herkese dua ediyorum. Rabbim verecek inşallah bu arada ne yapmiyoruz ÜZÜLMÜYORUZ :))

ya korkuyorum içten içe olmayacak diye tabiki ama hiç içimde kötü bi his yok gercketn Allah var dert yok inş olcak umarım yıpranmadan olur duA ET NOLUR o en buyuk anahtar

ya korkuyorum içten içe olmayacak diye tabiki ama hiç içimde kötü bi his yok gercketn Allah var dert yok inş olcak umarım yıpranmadan olur duA ET NOLUR o en buyuk anahtar
Yok yok korkma sakın.. Allah sana verecegi yavrucagin bu dünyada olacagi saati tarihi belirlemistir.. yapman gereken sabirla o tarihe saate dogru ilerlemek olacak..

Aselece canım nasılsın ? :)

Batıma yumrtlamama göre 3 gün var
bıgün ovu testi yaptım geçen günlerde de yapmıştım
acaba hamila olma ihtimalim varmııı

14. günde piki yakalamıştım ona göre üzerinden 11 12 gün geçti

Eklentiler

• 20190522_182128.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2019-05-22-18-29-41.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 20190522_182428.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 20190511_141522_001.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 37
Gebelik testi yap bir bakalim canim.. ben de diyorum nerde bu kız dedim hamile oldu da beni unuttu.. olsun yine hamile ol yeter ki de yine unut kız

Gebelik testi yap bir bakalim canim.. ben de diyorum nerde bu kız dedim hamile oldu da beni unuttu.. olsun yine hamile ol yeter ki de yine unut kız

Ah canım unutur muyum hiç bana çok yardımcı oldunnn hamile olsam hemen söylerim

Şimdi gebelik tetsi yok elimde ovüyü de bitirdim sipariş veririm belki
Testin koyulaştığunu görünce heyecan yaptım biraz
bide kasık batması denen şeyi yaşıyorum iki gündür

Gonul meyvesi bnce olabilir cunku bnmde kimyasal da olsa gebelikde cikmisti cift cizgi yine hayrli olsun ins

Adet agrin var mi canim insallah olur gebelik de bende mutlu olurum

Adet agrin var mi canim insallah olur gebelik de bende mutlu olurum

Yok canım adet ağrım yok

Ben zaten bu kadar erkn olmam diye düşünüyorum evet 14.günümde yumrtladım ama 3 gün sonra adetim gelirse bu çok nadir olan bi durum

Geçen ay yumurtlamadan tam 14 gün sonra oldum ve çok şaşırdım 3 4 aydır hep gecikiyordum çünkü

Şimdi de yumurtlamamı gmrüyorum diye paikolojik mi tam vaktinde oluyorum anlamadım

Aselece kbkmayin kizlar cok attim fot ama eve gelince dun piki gormustm bugun eve gelince bidaha yaptm yine pik doktor varmi derdime bi careyaz bana bi recete aselece

Eklentiler

• image.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 47
Hersey yoluna girmiş demek ki insallah gebeligide gorecez sabir bakalim

Aselece kbkmayin kizlar cok attim fot ama eve gelince dun piki gormustm bugun eve gelince bidaha yaptm yine pik doktor varmi derdime bi careyaz bana bi recete aselece
Pik degil canimmm korkma tekrar pik olur da onu da degerlendirirsen iki pikteki iliskiler de Allahtan tutarsa ikiz gebelik olur haberin olsun

Ama ikisi ayni renk gorunuyo acaba foto da mi oyle gorunmedi esimde ikisi ayni gorunuo dedi kendime inanamadim

Dun aksamki testte boyleydi normalde pik 1gunden fazla surebiliyomuki acabadamla sen ne asamadasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…