Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtalamaya göre 6 gün var regl olmama. Vücudumda hiçbir değişiklik yok. Gebelik testini yaptım bu sabah ama negatif çıktı. En uygun zaman benim için haftasonu yapmak çünkü erken şuanda.
Ben hiçbir şeye yormak ve ümitlenmek de istemiyorum ama üç gündür adet gibi sancım var, göğüslerim şiş. Çok uykum geliyor ama oruçtandır diye düşünüyorum. Erken gebelik testim var pazar günü yaparım sanırım.

Sende güzel belirtiler var. İnşallah hamileliktendir :))

Bende bu siteden sipariş verdim canim memnumdumda

sağdaki t çizgisi soldaki de c çizgisi normal bakınca ikisinin kötülüğü aynı gibi geldi bu duruma göre yumurtlamamı büyük ihtimalle yarın mı? Bugünü de değerlendirecektik zaten

Bugunu degerlendir yarin test yap ona gore catladi mi pik devam ediyor mu bakalım

Aselece sanirim catlamayida gördük ben 2gunu degerlendirdim bi 2gun daha dimi cnm

Eklentiler

• image.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 33
Hadi ya bunu öğrendiğim iyi oldu aselece zamanı gelince bana yardımcı olacağından Emin’im bugun son günüm yarın da testlerim geliyor inşallah bakalım nasıl olacak yarından sonra da hsg var
Hic bir sey icin stres yapma rahat ol. Çünkü her sey zamani gelince oluyor.. hakkinda hayirlisi olsun.. sonuna kadar yardimci olurum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…