Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok tesekkur ederim güzel dileklerin icin canim. Tek istedigim ben hamile kaldim oh bitti değil de hamile kalmak icin yanan yüreklere Allah izin verdiği sürece su serpecek şekilde vesile olmak hamile kalmalarini kolaylastiran yöntemleri paylasmak.. ve inaniyorum ki bu çaba bu umut boşa gitmicek olacak Allah istedigi vakit inaniyorum

Herkese merhaba Bu ay ovulasyonu üçüncü deneyişim olacak. Eşimin ileri hızlısı düşük olduğu için çok umutsuzum Herkes stres yapma diyor elimde değil ki....
Umutsuz olma kesinlikle umudun Allah olsun.. ve keciboynuzu pekmezi fındık ceviz yesin esin birde kesinlikle kabak çekirdeği yesin olacak canim inan buna emin ol kalbini umutsuzluga gömme.. Allahin istediği belki de kalbindeki umudu beslemen..

Amin canımmm inşallah

Aselece sana bu şarkım

Eklentiler

• 25000400-A788-44C1-8848-FF8C63CC10FF.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 48
İsikta daha belli

Eklentiler

• 963A2613-F2CC-4BC5-A312-8E5D244246CD.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 131
dun akşamki pik ti bu siliniyomu ozman

Buydu degil mi dunku testin. Canim dünkü testin pik bugun çatlamış bende dunkuleri unuttum sadece bugunku lere baktim silik olunca pik degil dedim. Dünü degerlendirdin mi? Bugun arti 2 gun daha degerlendir. Dun kacinci gunundu?

evet cnm bunlar evet dunu degerlendirdim 12. gundu dun akşam
12. Gun yumurtladin ne guzel.. 12. 13. 14. 15. Gunler degerlendir mutlaka olur mu canim.. bu arada sende pko vardi diye hatirliyorum yanlis da hatirliyor olabilirim kusura bakma. Pko varsa bu testler diger pkolu arkadaşlara ornek ve umut olsun diyecektim

evet evet dogru hatrlıyosun canım pko görünümü var demişti dr tamamdır degerlendiricem inş. umarım güzel sonclar alırım .kimyasaldan sonra degişir dengeler dedim ama sukur extra bişey olması ovulasyon 10.gün olmustu 12. gun oldu şimdi gebelik nezman yapacagz kısmet olurda kırmızı kart yemezsek :)

Icimde bir umut kirmizi kart olmucak diyor guzelce degerlendir. Bir kac sey soylucem 4 gun icin... iliskiden sonra 15 dk ayaklar yukarida bekle.. 1 2 saat hemen tuvalete gitme.. bir kac saat hemen duş alma..sadece 4 gun icin bunlari uygularsan iyi olur canim gebelik testini de 3 yada 4 haziranda yapabilirsin hakkinda hayirlisi olsun

busra1tan merhaba vücudunuzda bir değişiklik var mı? Reglinize 7 gün mü var sizinde? Bi de ne zaman gebelik testi yapacaksınız? :)
Yumurtalamaya göre 6 gün var regl olmama. Vücudumda hiçbir değişiklik yok. Gebelik testini yaptım bu sabah ama negatif çıktı. En uygun zaman benim için haftasonu yapmak çünkü erken şuanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…