Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BEn de kimyasal yaşadığımda üç günü aralıksız ağlamıştım çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum. 13-14 aydır deniyoruz sabırla bekliyoruz
bende yaa daha yeni kendime geliorum 2 gunluk yasadıgım mutlulugu tekrar yasatsın rabbım inş

Bugün T çizgisi daha koyuydu, C daha silikti. Yapmaya devam etmeli miyim testi? Silinmeye başlayınca çatladı mı demek oluyor?

Merhaba kızlar, herkese güzel mutluluk dolu günler dilerim Bugün doktor kontrolüm vardı yumurta 16mm çatlamamış dedi bugün de bu tarihsiz testi yaptım. Önceki testlerime göre çok koyu ama pik olmuş mu acaba

Eklentiler

• 733B269B-4494-4D62-8C0E-CF304DA12132.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 38
  • D0B8E31A-02BA-4900-9955-60804EEBBE30.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 42
16 mm zaten daha olgunlasmamis yumurta demek canim. 18 19 mm olmasi gerekir pik yapmasi icin canim. Bir iki gun daha teste devam et piki gorecegini umut ediyorum

Sen bilirsin canim adet günün gelmiş diye söyledim gebelik testi yap diye.. sen kadar bende heyecanla bekliyorum Rabbim inşallah pozitif gördürür gebelikte
Canım yaa sorma valla bugün hastalık durumu vardı şehir değiştir ağla üzül felan az önce bi leke geldiğini gördüm sanırım adet oluyorum

Bata az kaldı 18 mayısta. Dün ve bugün ovü. testi yaptım çift çizgi koyuydu pik olmuş gibi. Bata az kaldığında hamilelik olabiliyor o yüzden öyle çıkıyormuş diyorlar. Doğru mu bu bilginiz var mı

Ne kadar ovu testiyle gebelik teshis ettiklerini zannetseler de ovu. Testi sadece lh bildirir hcg bildirmez. Gebeligi olan arkadaslar ovu testi yapip koyu görünce gebeligi ovu ile tespit ettiklerini zannediyorlar. Yanlis.. lh vucutta her zaman vardır bu gebelikte de adette de normalde de vardir.. hcg ise sadece gebelikte yüksek cikar bu yuzden hcg bildiren testler yapilmistir gebelik icin..

Canim ben bugun de test yaptim sanki b iraz silik cikti.degerlendirebilir misin acaba

Eklentiler

• 2019-05-15 19.10.21.jpg
    242,6 KB · Görüntüleme: 56
Canim ben bugun de test yaptim sanki b iraz silik cikti.degerlendirebilir misin acaba
Bir onceki testine gore catlama gibi duruyor ama bir onceki testin pik degil.. canim bugunu ve yarini degerlendirin her ihtimale karsi fakat ovu testi yapmaya devam et olur mu

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…