Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kız ne can sıkması saçmalama lütfen herşeyi rabbim bilir o böyle istedi bende bekliyorum bunun için can sıkılır mi hiç eminim daha güzel seyler olacak ama biraz sabır. Sende en kısa zaman da piki gör ve sonra gebelik haberini al ama bu süreçte strese girme yumurtlamani geciktirir
Canım benim inşallah güzel güzel haberleri alıp burada beraber mutlu oluruz☺️ Her ay yeni umutlar☺️ Tamam canım stresten uzak durmak için elimden geleni yapacağım 🥰

Aselece Aselece canım bugün bi test daha yaptım. Çizgi yok denecek kadar az. Dün ve evvelki günü değerlendirmiştik. Sanırım dün veya önceki gün yumurta yola çıkmıştı :)) inşallah döllenme olmuştur. Ben artık ovü testi yapmıyorum. Bekliyorum.. Hayırlısı olsun inşallah... Ekledim testlerin son halini de..

Eklentiler

• IMG_20190514_215212.jpg
    IMG_20190514_215212.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20190514_215159.jpg
    IMG_20190514_215159.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 45
Aselece Aselece canım bugün bi test daha yaptım. Çizgi yok denecek kadar az. Dün ve evvelki günü değerlendirmiştik. Sanırım dün veya önceki gün yumurta yola çıkmıştı :)) inşallah döllenme olmuştur. Ben artık ovü testi yapmıyorum. Bekliyorum.. Hayırlısı olsun inşallah... Ekledim testlerin son halini de..
Canim 4 gun degerlendirilecek 10 11 12 13. Testler de iliski olacak a4a vermeden 4 gun.. hakkında hayirlisi olsun guzel haberlerle gel insallah

Aselece Aselece canım şimdi benim pik 1 mayıs ve 2 mayısta oldu 1nde tam pikti sonrasında da yine T C’den koyuydu sen 1ine yumurtlama demiştin yani peki şeyi sormak istiyorum 14 gün sonra kesin adet başlar mı?

Aselece Aselece canım şimdi benim pik 1 mayıs ve 2 mayısta oldu 1nde tam pikti sonrasında da yine T C’den koyuydu sen 1ine yumurtlama demiştin yani peki şeyi sormak istiyorum 14 gün sonra kesin adet başlar mı?
Baslamazsa gebesin :))) ama catlama baz alınıp 14 gun sonra.. 2 si catladi 16 mayis olman gereken adetin.. adet ağrın var mi yoksa gebelik testi yapabilirsin

Baslamazsa gebesin :))) ama catlama baz alınıp 14 gun sonra.. 2 si catladi 16 mayis olman gereken adetin.. adet ağrın var mi yoksa gebelik testi yapabilirsin
Allahım söyletmiş olsun canım benim :) inşallah gebeyimdir artık bende. Benim öncesinde ağrım olmuyor suan adet ağrım pek yok yani ama arada bi ufak bi ağrı oluyor ama bilmiyorum ki test yapmaya da korkuyorum tek isteğim gebe olmak yeter ki olsun 2. Ay öğrensem de olur :) :)

Allahım söyletmiş olsun canım benim :) inşallah gebeyimdir artık bende. Benim öncesinde ağrım olmuyor suan adet ağrım pek yok yani ama arada bi ufak bi ağrı oluyor ama bilmiyorum ki test yapmaya da korkuyorum tek isteğim gebe olmak yeter ki olsun 2. Ay öğrensem de olur :) :)
Sen bilirsin canim adet günün gelmiş diye söyledim gebelik testi yap diye.. sen kadar bende heyecanla bekliyorum Rabbim inşallah pozitif gördürür gebelikte

[/QUOTE]

Hadi inşAllah hamilesindir, elinde varsa ovülasyon testi denesen bir fikir verir belki ❤️

agahın annesi evet ya ben ovulasyon yapmstım pık cıkmıstı bence yapmalısın ay cok heyecanlı ıns kopkoyu olıur hepimizin kac gun gecti bn 18 gune kadar sabretmiştim 18 gun gebeydim sonra gitti :KK43:

agahın annesi evet ya ben ovulasyon yapmstım pık cıkmıstı bence yapmalısın ay cok heyecanlı ıns kopkoyu olıur hepimizin kac gun gecti bn 18 gune kadar sabretmiştim 18 gun gebeydim sonra gitti :KK43:
Canım kaçırmışım kimyasal gebelik mi oldu senin. Bu ay sağlıkla olsun inşAllah.

sankı bugunku daha koyulasmaya başlamıs ama dımı :) dun korkuyodum ya neden böyle diye
Nos yere korkuyorsun canim korkma hep hayırlısıni iste dua et ve elinden geldigince devam testlere bakalim ne gun gorecez piki :))

X