Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım diğerlerinde çizgi yoktu bi 17.günde hayali bi çizgi vardı onları attım o zaman daha yumurtlamaya var devam ediyim testlere
Devam et canim gec yumurtluyor olabilirsin cunku testlerde yumurtlama gorunmuyor duzenli yaptigin surece testleri sorun yok

Baştan sona okudum bu ramazandan sonra ben de ovülasyon testi deneyeceğim. Çok bilgilendim sayenizde. Bol bebiş haberleri alırız inşAllah. Hamiş olanları da tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşAllah ❤❤

Canım Aselece Aselece bem koyu bekliyoken silik cıktı yazısız olan bugün

Eklentiler

• 384F0FB4-F800-4220-8AC1-8105E717EDC4.jpeg
    384F0FB4-F800-4220-8AC1-8105E717EDC4.jpeg
    26,5 KB · Görüntüleme: 25
  • FD4227D4-B6B3-41BC-9F22-6A8CDA10EE22.jpeg
    FD4227D4-B6B3-41BC-9F22-6A8CDA10EE22.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 30
cagan01 hayrlı olsun cnm tebrik ederm mutlaka 2 gün sonra test yaptır ins 2 kat arttıgını gorursun

nezamandan beri istiyosun cnm sen
biz korunuyoruz canm halada öyle..artık yavas yavas düşünmeye başlıyoruz...ben telefondaki takvim uygulamalarımzla ve kendi tespit ettiğim belirtilerle aynımı diye ovulasyon testlerini yapıp bi takip edeceğim.hayırlısıyla sonrada kornmayı bırakıcaz inşallah

Test sonucum 147.85 çıktı kızlar..allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah🙏
Çok senimdim canım 🙏 sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allahım🙏 Bende yine negatifi görürüm diye korktum kan vermedim gittim test aldım. 🙈 maş güzel belirdi ikinci çizgi sanırım bu ay tuttu 🙏 iki senedir bekleyişim bitti sanırım 🙏

Çok senimdim canım 🙏 sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allahım🙏 Bende yine negatifi görürüm diye korktum kan vermedim gittim test aldım. 🙈 maş güzel belirdi ikinci çizgi sanırım bu ay tuttu 🙏 iki senedir bekleyişim bitti sanırım 🙏
Canım hayırlı olsun sen nası yaptın ovu testini ne zaman yumurtladın ne zamandır deniyosunuz ilişki falan nası oldu

kan testinede gitsene canm ...güzel haberler alalımmm

X