Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bn bu ay pik i okdr hisstmki cok akintim var hala da Ama dun birlikte olduk bugun pas gectk

Ya aslinda baktirmistm dr hepsi normal demisti sonra baska dr ye gdince evlennce yasminle korunduk belki de onu kullandin diye boyle normal cikmistir sonclar demisti bilmiyorum napicam cok mutsuzm
Bana da normal dediler ve normal dedikleri oran 4 küsürdü buna normal dediler ve üstüne düşmedik. Doktorumu değiştirdiğimde triod çok yüksek 2. 2.30 olması gerekiyor dediler.

Bn bu ay pik i okdr hisstmki cok akintim var hala da Ama dun birlikte olduk bugun pas gectk
Nasipte bugun yokmus demek ki. Eşinin ustune fazla gitme her ikiniz de stres yaparsaniz zaten olmaz. Istedigi seyleri yap oda sana daha cok yanasacaktir emin ol. Allah izin verirse bu ay stressiz birliktelikler yasayin hamislik de olur

Tirod bakilmamis sanirim bu defa ama daha once bakilmisti normal demisti dr

Sende bebek icinmi agladinya bn artk ortamda bebek konusu acilinca canim aciyo sanki hic olmayackmis gbi hssdyrm
Toplum baskısı beni ağlattı. Başkasını çocuğuna bile gözün aydın diyemiyorum sanki yanlış anılıcaklar diye. Psikolojikmen baskı altına aldılar beni ya deli ediyorlar aslında çok fazla istemiyordum. Ama bu toplum cahil bir toplum olduğu için ve sözün nereye gideceğini idrak edemedikleri için artık istiyorum yani. Yoksa olmadığı için sevinecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…